Skip to content

Zahradní párty

NAROZENINOVÁ ZAHRADNÍ PÁRTY

aneb 30.let co dýchám

To jsem já budoucí třicátnice

Rok se s rokem sešel a mám znovu narozeniny. Cítím se jako Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě, jako čerstvá třicátnice, která by měla začít řešit důležité životní etapy svého života, napsala knihu a má plno se*u.  A jak jinak začít, než pořádnou zahradní párty u mých rodičů na chalupě!

Zahradní párty

Kdy, kde a v kolik?

Do svých kalendářů si zapište 9.4.2023!
Pokud jezdíte dle navigace WAZE, doporučuji zadat do vyhledávání Církvice 163, Ústí nad Labem.
Příjezd je pro všechny hosty naplánován od 11.00 hod kdykoliv.

A možná přijde i kouzelník…

A protože se jedná o zahradní párty, ke které patří rozpálený gril, bude připravené pohoštění v podobě naložených kuřecích křídel a  bavorských klobás, hermelíny a haloumi sýry pro ty, co nebudou mít zrovna chuť na maso. Chleba a šunkové a sýrové obložené mísy jsou jistota. Sfouknou se možná i svíčky z dortu. (ještě si to rozmyslím!)

K masu se budeš moct napít čepované malinovky. Pípa bude samoobslužná.
Pokud máte chuť na něco speciálního, ať už se jedná o jídlo na gril (kuřecí prsa, klobásky, vámi speciálně naložené maso, ryby, zelenina na gril, pomazánky, saláty či jiné pochutiny) nebo alko/nealko nápoje (cola, minerálka, jiná limonáda) poprosím Vás, abyste si vše přivezli. 

Zahradní párty
Zahradní párty

A také si na kouzelníka zahrajeme sami!

K dispozici bude fotokoutek Photoplace! Povinně se všichni vyfotíme dohromady, v párech nebo skupinkách. Fotku vytisknete a pak povinně vlepíte do připravené fotoknihy a něco pěkného mi tam na památku napíšete.
Fotku si také budete moct odvést domů a nalepit si jí na ledničku.
Celý den nás bude provázet kapela Apple music a později Spotify – uvidíme jak se domluví.