
Tereza a Ondra
Já bych chtěla říct, že svatba Terky a Ondry byla jedna velká pařba, kde se tancovalo od začátku až do mého odjezdu a ještě dlouho poté.
Díky! Díky! Díky za tuhle atmosféru, kterou jsem si neskutečně moc užila.














Pro cenovou nabídku mě prosím kontaktujte
Napsat zprávu