
Maruška a Vojta
S Maruškou se známe už víc než deset let díky focení cheeru, a s Vojtou jsme se viděli poprvé asi měsíc před svatbou. A víte co? Úplně v pohodě!
Obřad proběhl v nádherném kostele Nanebevzetí Panny Marie v Neratově v Orlických horách — atypický kostel kvůli své prosklené střeše? Naprostá nádhera. (A pro fotografa úplný sen!)
Hostina se konala v Penzioně na statku , kde se o všechno skvěle postarali majitelé Míša s Martinem. 🫶
Bylo mi obrovskou radostí být součástí jejich dne.



















Pro cenovou nabídku mě prosím kontaktujte
Napsat zprávu