Klára a Tomáš — Hotel Racek

Klára a Tomáš

8.8.2025 Hotel Racek Úštěk

Před osmi lety mi Klárka řekla, že až se jednou bude vdávat, budu to já, kdo u toho bude s foťákem a zvěční každý důležitý okamžik. A ten den přišel.
Dnes s jejím svolením sdílím pár střípků z jejich svatby.
Byla jsem u toho. Viděla jsem jejich radost zblízka a celý den mě hřála taková krásná, jemná nostalgie.
Klárko a Tome, gratuluju vám z celého srdce.

← Zpět do galerie svateb
Bude váš příběh další?

Pro cenovou nabídku mě prosím kontaktujte

Napsat zprávu