
Karolína a Vilém
Chtěla bych ze srdce poděkovat Káje a Vildovi – nejen za to, že mě pozvali na tohle nádherné místo, ale hlavně za to, že mě vzali mezi svou rodinu a přátele.
Ještě teď mě bolí pusa od smíchu! Od soukromých tanečků (které rozhodně nebyly pro mě), přes focení s odpadkovým košem, skoky do vody až po legendární tanec na YMCA od Village People… Tohle byl prostě den, na který se nezapomíná. 💛
DÍKY!













Pro cenovou nabídku mě prosím kontaktujte
Napsat zprávu