Skip to content

Reference

Reference

Tereza a Honza – Růžová

Janička byla s námi od samého rána a byla úžasná! Pomohla vhodně naaranžovat prostředí na obřad a k tomu stihla odfotit i naše svatební přípravy. I přes enormní horko se jí podařilo v rekordním čase zachytit obřad, emoce svatebčanů při gratulacích i veškeré skupinové fotky, které jsme si na ni připravili. Po celý den ji neopouštěla pozitivní energie a běhala kolem nás jako Lara Croft s fotoaparáty na koženém postroji.  Nezalekla se ani offroad cesty do srdce luk pro naše párové focení. I přes prvotní nervozitu před objektivem nás dokázala uvolnit a rozesmát. Nijak nás neštelovala a hledala to, co je nám příjemné, pohodlné a vypadá dobře. Právě proto jsme nadšení z výsledků a nelitujeme, že jsme si vybrali právě ji. Jedním slovem, děkujeme! Celý náš velký den zvěčnila s nadšením, úsměvem a elánem, a my tak můžeme rozjímat a vzpomínat u nádherných fotografií .

Reference

Nikča a Honza -zámeček Větruše

Janička, jak bych začala.
S rozhodnutím oslovit ji nafotit naši svatbu byla jedna z prvních voleb. Tím, že jsme s manželem nikdy na žádném focení nebyli, domluvili jsme se na předsvatebním focením. Když nám Janča poslala fotky byli jsme v šoku z toho jak krásné a výstižné fotky máme Už z toho jsme si řekli, že náš den bude pecka a taky byla.
To co přišlo ze svatebního dne bylo něco neuvěřitelného  Nejen, že nás určité momenty dostali do kolen, ale zachytit něco tak osobního je úplně wau  Svatebčané si chválili její energii, přístup. Jsme rádi, za výběr té nejlepší a troufám si říct, že i rodinné fotografky.

Reference

Marie a Petr – Statek Starý Týn

Janču jsme si s (teď už) manželem Petrem vybrali jako svatební fotografku. Nemohli jsme vybrat lépe!
Ještě před svatbou proběhla příjemná schůzka u kávy, kde jsme probrali naše představy a přání o fotkách a průběhu svatebního focení a dne D vůbec.
V den svatby Janča přijela usměvavá, dobře naladěná a hned se pustila do práce.
Od ranních příprav, přes obřad, hostinu, hry, focení na vyhlídce, až po večerní focení s prskavkami.
Výsledkem jsou úžasné fotky! V podstatě na každé se s Petrem sami sobě líbíme, což zejména u mě je skoro jako malý zázrak. Máme spoustu překrásných fotek včetně momentek – ty mají úžasné kouzlo.
Chceme za všechno Janče moc poděkovat. I díky ní vše probíhalo hladce, svatbu jsme si moc užili a budeme si moci náš den znovu a znovu připomínat. 
Marie a Petr

Reference

Lukáš a Radka – Mukařov

Na Janču jsme dostali typ od ségry. Začalo to tykačkou po telefonu, pokračovalo velice neformální schůzkou u bazénu, dále nespočet telefonátů, spousty zpráv na messengeru, celé to vyvrcholilo v náš svatební den. Od Janči jsme měli focení celého dne, fotokoutek a také nám doporučila kameramana. Nemohli jsme si přát lepšího fotografa (kameraman taky super). Myslela jsem si, že to množství lidí na obřadu nebude možné zorganizovat na společnou fotku…Janča jednou hvízdla a už to bylo.
Mimo focení je taky zdatný řidič. Přijela na místo příprav nevěsty, pak přejezd na místo obřadu, z obřadu na místo rautu a následné párty, z párty odjezd na focení do lesa a zase zpět. Nejsem si jistá jestli ten den držela v ruce víc volant nebo foťák. 😀
Třešničkou na dortu tohoto dlouhého příběhu byly konečné fotky. Neskutečná krása. Nepovažujeme se za zrovna fotografické typy, ale z fotek jsme byli (a stále jsme) nadšení a unešeni. Jsou naprosto přirozené, žádné strojené pózy ani výrazy. Zachytila i nespočet momentek, které nám krásně připomínají, jak dobrá nálada byla po celý den. Nechali jsme si od Janči udělat i fotoknihu a taktéž mohu jen doporučit. Celková komunikace a spolupráce s Jančou byla na jedničku s hvězdičkou třikrát podtrženou.

Děkujeme za to, že jsi s námi byla v náš svatební den.

Radka a Lukáš Bačinský
Reference

Kačka a Michal – Statek Starý Týn

Cesta k Janče vedla přes nedobrou zkušenost s komunikací jiného fotografa. Jakmile jsme napsali Janče bylo jasné, že máme konečně před sebou profesionála. Od prvního telefonátu až k focení na svatbě bylo všechno perfektní, skvěle jsme si sedli i po osobní stránce. Z pohledu tehdy nervózní nevěsty, vám chci jen říct, že Janča vás v tom nenechá. Vtípky a povídáním mi pomohla uvěřit, že se to vážně asi všechno zvládne! :)) A taky že jo! Kdykoliv oba procházíme fotky ze svatby, tak vzpomínáme, jak jsme se u toho nasmáli a v jaké situaci to bylo focené. Fotky jsou precizní a všichni nám je chválí. Co bych ještě vyzdvihla je dovednost organizace na místě svatby. Jestli můžeme dát snoubencům nějakou radu, tak za 1. obklopte se lidmi, se kterými je vám dobře (zjm. dodavatele) a za 2. vyberte si Janču jako fotografku, protože je prostě boží. Ještě jednou moc děkujeme! K&M
Reference

Monča a Petr – Tisá

Pokaždé, když si prohlížím fotky ze svatby, vidím průběh celého dne očima ostatních a jako bych ten den znovu prožívala. Janča byla boží, je jako živé balení pozitivní energie, kterou předává všem okolo. Všichni účastníci si ji také chválili, od přátelského vystupování až po generálské hvízdnutí, které všechny postavilo do pozoru 😀 Vždy jsem si myslela, jak nejsem fotogenická, ale na fotkách od Janči si připadám jako princezna. A i když se stala obětí naší bouřlivé koulovačky, neutekla, naopak, kromě božích romantických fotek máme zachycené krásné momenty ve sněhu. Děkujeme za to, že jsi byla s námi a za krásné vzpomínky!

Monika & PetrReference

Kačka a David – Charvátův statek Zápy

Na Janičku jsme dostali doporučení. Už když jsem viděla fotografie ze svatby mé sestry, jsem věděla, že nebudeme litovat. Jana umí perfektně zachytit každý okamžik. Když se na ty fotografie koukám teď, přesně se dokážu vrátit zpět do toho okamžiku. Vyhovovalo nám hlavně to, že jsme nemuseli dlouhé hodiny někde pózovat a i můj muž, který focení nesnáší, se cítil uvolněně. Všichni hosté z ní byli nadšení. Je skvělá – jako fotografka, ale především jako člověk.
Děkujeme za ty nejkrásnější svatební fotografie a za to, že jsi byla součástí našeho velkého dne.
Káťa a David 

Reference

Kája a Vojta – Zahrádky

Bylo nám jasné, že Janča na naši svatbu patří už od našeho prvního setkání. Je to přesně ten typ člověka, kterého potřebujete, když máte svatbu s 90 hlasitými lidmi. Janča si hned s každým potyká, je velmi milá a chápavá, na druhou stranu nemá problém hvízdnout a svatebčany zorganizovat, když je to potřeba. Co mě ale nejvíc potěšilo, je výsledek její práce. Fotky ze svatby jsou plné smíchu a svatební den nám vždy připomenou takový, jaký opravdu byl. Fotky z našeho samostatného focení jsou tak krásné, že vůbec nevěříme, že jsme na nich my a ne profi modelové. Spolupráci s Jančou doporučujeme všem a jsem si jistá, že se ještě potkáme při dalším focení 🙂 díky!

Kája a Vojta

Reference

Týna a Michal – Všerad Beroun

Na Janču jsme dostali doporučení jako na svatební fotografku od jejího kolegy kameramana a za svou volbu jsme velmi rádi. Janča je veselá kopa a focení s ní nebylo nijak nucené – naopak bylo velmi uvolněné. Zvládl to i můj manžel, což je známka toho, že to opravdu probíhalo v klidu 😀 Focení bylo plné skvělých nápadů a Janča nastolila skvělou atmosféru, kdy se všichni hosté, dle jejich zpětné vazby, cítili opravdu příjemně. Vzala si dokonce na starost organizaci začátku našeho velkého dne, za což jí jsem moc vděčná. Janču doporučuji jak na svatební, tak i např. i na rodinné či párové focení. Na všem se s ní v poklidu domluvíte ať už osobně nebo přes online hovor. Doporučuji si od Janči nechat udělat také album s fotkami. Ještě jednou mockrát děkujeme za krásné vzpomínky na náš velký den a věřím, že se v budoucnu ještě setkáme <3

Reference

Petr & Verča – Strupčice

Já se svou manželkou si Janču nemůžeme vynachválit, její vstřícný přístup a profesionalita je TOP. Všichni svatebčané si Janču chválili, protože né že jen fotila, ale i skvěle bavila všechny svatební hosty. Můžeme jen doporučit!

Reference

Klára a Lukáš – Ústí nad Labem

Janička byla ta nejlepší volba. Už od první schůzky jsem věděla, že jsme našli poklad. A to nejen po profesní, ale i po lidské stránce. Janča svoji práci dělá srdcem a ty úžasné fotky jsou toho důkazem. Hosté si ji tak oblíbili, že ji při odchodu prosili, ať ještě zůstane. A zmiňují se o ní i měsíc po svatbě jen v superlativech. A jako bonus zbožňuje děti. Děkujeme za uchování vzpomínek na celý život ve formě absolutně božských svatebních fotek.

Reference

Péťa a Hynek – Krkonoše

Janču jsme našli až po opravdu dlouhém hledání svatebních fotografů a jsme moc rádi, že všichni, kterým jsme psali před ní, nás odmítli a my mohli náš svatební den svěřit do rukou právě Janči. Při prohlížení fotek jsme si říkali, že zachytila opravdu vše, celý den tak, jak jsme ho prožili. Na fotkách jsou všechny silné okamžiky, vtipné momenty i jednoduché a pohodové chvilky, které ale vykouzlí úsměv na tváři. Samostatného novomanželského focení jsme se trochu báli, protože ani jeden z nás nemáme objektiv příliš v lásce, ale Jana z nás dokázala vymáčknout maximum. A když navrhla něco, co se nám dělat nechtělo, tak okej, prostě to dělat nebudeme a zkusíme něco jiného 🙂 Po celý den byla Jana i velmi milým společníkem, který sedl snad všem přítomným a svým humorem pobavila ne jen naše svědky, vedle kterých byla usazena u stolu. Nemůžeme říct jedinou špatnou věc. Dokonce jsme díky ní vyzkoušeli bezlepkové zákusky a i to zahrnujeme do kladného hodnocení celé její osobnosti a práce. Na závěr napíšeme asi jen „díky“. Ještě jednou opravdu děkujeme…za fotky, za přístup, za vše 🙂

Novomanželé Řehořkovi

Reference

Lucka a Honza Hodačovi – Litoměřice

Byli jsme spokojeni ve všech ohledech. Janča nezkazí žádnou srandu a můžete si i vymýšlet. Navíc nám vyhovovala rychlost focení žádné setrvávání hodiny v nastavených pózách a výsledek naprosto super. Za nás top.

L&H Hodačovi

Reference

Procházkovic rodina

S Janou se už nějakou dobu známe, takže jakmile mne napadlo rodinné focení k mamčiným narozkám, byla Jana jasná volba. Profesionalita a zároveň přátelský přístup je její silnou stránkou. Dokázala uvolnit atmosféru, aby se nikdo necítil u pózování trapně, a tak dopolední focení předčilo očekávání všech. Fotky jsou naprosto neskutečné, uvolněné a i když si je prohlížíte po několikáté, stále máte na obličeji ten vysmátý výraz. Už teď jsme domluvené na další focení, ale o tom zase příště.

Oslavenkyně: Byla jsem na profi focení poprvé a měla jsem z toho obavy, ale slečna Jana je skvělá, empatická a ví jak lidi uvolnit. Všichni jsme si to užili a fotky jsou nádherné, děkujeme.

Další rodinní příslušníci: Je fajn, když stresujete z focení a fotografka vás dokáže uvolnit a namotivovat tak, že ve finále ji ani neregistrujete a užíváte si čas s rodinou. Zábavné focení, kdy si fotografka umí uspořádat lidi a zároveň má dobré nápady, takže fotky nejsou strohé, kdy každý vedle sebe stojí v pozoru, ale mají emoce a jsou přirozeně veselé.

Reference

4.C – obchodní akademie Ústí nad Labem

Jen za celou třídu posílám velké DÍKY za úžasnou podporu na sobotním plese! Lepší fotografku jsme si vybrat nemohli a už jsme natěšení na výsledné fotky. Snad se ještě někdy potkáme, opravdu jsi super ženská!

Ještě jednou díky
Kája

Reference

Kuba, Simča a Max

Janču znám už delší dobu, ale v životě jsem se na ni neobrátila, že bychom chtěli vyfotit a to byla veliká chyba. Zkontaktovali jsme jí až nyní, potom co se nám narodil náš malý syn Max. S fotkami jsme moc spokojený. Janča nám vyhověla a vyfotila nás, i když jsme sní domlouvali focení 3 dny předem, což by jen tak někdo neudělal a za to moc děkuji. Když jsme dostali druhý den fotky od Janči, nevěřila jsem svým očím, že to jde tak rychle a ten výsledek? No nádhera Janču mohu doporučit všema 10 určitě se na ní zase brzy obrátíme. Moc děkujeme

Reference

Barča a Marek

Focení svatby s Jančou? Naprostá paráda. První otázkou: „Romantický, nebo bláznivý fotky?“ si nás hned získala. Odpověď byla jasná: „Klidně víc bláznivý.“ Tak jsme nahodili na záda krosny, vlezli do vysoké trávy v lese, Janča do křoví a ostružiní a už to cvakalo. A výsledek byl naprosto geniální, protože ačkoliv jsme byli ve svátečním, chtěli jsme do fotek promítnout i naše duše cestovatelů. A to se povedlo! Jestli bychom ji doporučili? Pokud by existovalo více procent, určitě bychom dali více než 100 %.
Reference

Kačka, David, Eliáš

Pokud hledáte fotografku, která Vám splní, co Vám na očích vidí i nevidí, pak je to právě Janča!! Milujeme její fotky, protože vždy z nich cítíme pravé emoce. Nenajdete pouze fotografku, ale i kamarádku, která Vám vykouzlí nádherné fotky. Vždy odcházíme více než spokojení!
Reference

Kačka a David – Dvůr Hoffmeister

S Jančou jsme se seznámili na předsvatebním focení. Její přátelský a profesionální přístup nás s manželem utvrdil v tom, že jiného fotografa na naši svatbu nechceme. Podotýkám, že i naše čtyřnohé 40i kilové zlato Hawkey bylo z Jany nadšené . Už na předsvatebním focení jsme nemuseli hrát žádné divadlo a fotografie byly přirozené a byli jsme to „My“. Věděli jsme, že fotograf je pro nás velmi důležitý – zaznamenat celý náš den bez toho, aby jej narušil – to byl jeden z našich největších požadavků. Jana se v průběhu dne stala jednou z nás, nejen, že její fotografie jsou dokonalé, bez přetvářky, ale její humor k nám i našim svatebčanům perfektně zapadnul. Třešničkou na dortu je překrásný balíček s fotkami, flashkou a fotoknihou. Už teď víme, že svatební focení pro nás bylo velmi důležité, ale určitě ne poslední  Už se těšíme na další setkání. Zakončím zprávu na svatbě nejvíce používaným slovíčkem: DĚKUJEME 

Reference

Emča a Anet – Slaný

Se ségrou jsme od našeho dětství neměly společné fotky, které by vystihovaly naše osobnosti. Byly by přirozené a vyzařovala z nich atmosféra daného okamžiku. Rozhodly jsme se to změnit a Janča byla pro daný cíl jasná volba! Nezklamala nás, a věřím, že ani v budoucnu nezklame, už nyní totiž vím, že to nebylo poslední společné focení! Proč? Protože svou práci dělá s citem a láskou!
A proto… neváhej, už jinde nehledej a rezervuj si termín zvěčnění Tvých okamžiků u Janči!

Reference

Barča a Jeník – zámek Lešany

Janča byla po celou dobu svatby velmi profesionální a přátelská a i naše babičky na ní s láskou stále vzpomínají. Při focení byla velmi energická, trpělivá a nenutila nás do žádných nucených póz, které by nám nebyly příjemné, dokonce byla pro realizaci každého, byť i hloupého nápadu. Výsledkem jsou krásné fotky a ještě krásnější fotoknihy. Ještě to neví, ale pasovali jsme ji na rodinnou fotografku a jednou nám bude fotit i těhotenské a novorozenecké fotky 🙂 Protože fotografku, která kvůli nám chytí i klíště, jinde nenajdeme!

Reference

Terezka a Ondra – Slaný

S partnerem nepatříme mezi lidi, kteří se cítí přirozeně a nenuceně před objektivem. S tím si Janča hravě poradila, navodila super atmosféru a povedlo se jí udělat krásné snímky. Nejprve těhotenské focení, teď rodinné. S důvěrou se na ní obrátíme i s dalším focením. Nejsou to jen fotky, ale příjemně strávené odpoledne.

Reference

Nikča a Jakub – Panství Velichov

Janička je opravdu profík. Nejen, že je skvělá fotografka ale je i skvělá jako člověk.
Umí si zorganizovat spoustu lidí najednou i improvizovat. Náš svatební den byl díky ní nádherně zdokumentovaný a my máme nádherné vzpomínky.
I když nám počasí na focení moc nepřálo i tak dokázala zachytit spoustu krásných momentů.
A ta krásná fotokniha? Ta je prostě boží. Tak že pokud váháte rozhodně doporučuji, my nelitujeme. Materiál, kvalita a její úprava parádní.
Tímto bych ti chtěla moc poděkovat za spoustu krásný fotek a fotoknihu, která se líbila celé rodině. Určitě to nebylo poslední focení, které jsi s námi zažila.
Děkujeme
Jakub a Nikola Sochorovi.
Reference

Eliška a Petr – Brníkov

Doporučuji všem, kdo požadují přátelský a vstřícný přístup. Všem, co chtějí zachytit své okamžiky v přirozeném a neumělém světle a tak mít nejen krásné vzpomínky, ale i fotku, která vše perfektně vystihuje.
S Jančou jsem se cítila naprosto uvolněně a její profesionalita a humor, se Vám zaryje pod kůži. Uklidní Vás, i rozesměje. Výsledek její práce jsem k náhledu měla druhý den z našeho novomanželského focení a byla nadmíru spokojená! Do týdne jsme měli fotky kompletní a za další týden díky její práci i překrásnou fotoknihu. Její práce se Vám rozhodně neokouká a k fotkám se budete často vracet.
Děkujeme, že jsi náš den udělala perfektní!

Reference

Katka a David  – Kladno

Janča je profesionál každým coulem. Bylo to jasné od prvního kontaktu, kdy jsme si domlouvali detaily svatebního dne a sdělovali si naše představy a očekávání. Focení v den svatby probíhalo naprosto pohodově a uvolněně. I když se jednalo o poměrně malou svatbu (celkem 30 osob) a focení bylo půldenní, tj. vynechalo se focení svatebních příprav na základě našeho přání, Janča svou práci odváděla s plným nasazením jako kdyby byla na třikrát větší svatbě. Když jsme si pak s manželem prohlíželi výsledné fotky, utvrdili jsme se v tom, že jsme si vybrali dobře. Fotky byli přesně takové, jak jsme si představovali: přirozené a opravdové, dokonale zachycující atmosféru našeho dne D. Krátce a jednoduše, s Jančou byla radost spolupracovat a tímto bychom jí chtěli dodatečně vyjádřit jeden velký dík za vše. Bez sebemenšího zaváhání budeme Janču doporučovat dál.

Reference

Karolína a Pavel – Hřensko

Vždycky jsem věděla, že na svatbu si budu chtít pozvat profi fotografa. Ne jen někoho, kdo má zrcadlovku a cvakne, kdy se to jakože hodí.
Janču znám už z dřívějška, kdy jsme se potkaly na pár akcích, kde fotila. A když jsem se dívala na fotky ze svateb, které fotila, věděla jsem, že tuhle fotografku chci. A byla to skvělá volba. Od první chvíle super komunikace. Ve svatební den mě dokázala uklidnit pohodovou náladou, jako zkušená svatební fotografka věděla co a jak a já se díky tomu cítila víc v klidu. Během celého dne byla k dispozici, nic nebyl problém a svými vtípky bavila hosty.
Jestli budu v budoucnu chtít další profi fotky, vím, na koho se rozhodně obrátit.
A pokud vy ještě váháte nad svým fotografem pro váš velký den, Janču určitě doporučuji, její fotky jsou prostě nádherné.
Reference

Ondra a Nicol – Donátův mlýn Soutice

Výsledné fotky hovoří za vše. Vystihují celý náš úžasný den. Radost, slzy, nadšení, lásku. Jsme rádi, že jsme si Janu vybrali. Naše šílené nápady ještě totiž vyšperkovala a třeba s námi i vlezla do řeky, která měla 4 stupně. Pro hezkou fotku – cokoli. A výsledek hovoří za vše. Profesionálka po všech stránkách. Vřele doporučujeme. A jedna rada na závěr: s rezervací dlouze neotalejte
A pokud vy ještě váháte nad svým fotografem pro váš velký den, Janču určitě doporučuji, její fotky jsou prostě nádherné.
Reference

Janča a Pavel – Mohelno

Na Janču jsme narazili po tom, co nám fotograf na poslední chvíli odřekl a ona byla ochotná za námi urazit tolik kilometrů. Děkujeme, že to osud takto zařídil, protože lepší fotografku jsme si nemohli ani přát. Byla velmi profesionální a přátelská, i diky ní panovala na svatbě pohodová atmosféra. Fotky nám Janča dodala v rychlosti blesku a my dnes máme krásnou vzpomínku a za to moc děkujeme a všemi deseti doporučujeme.

Reference

Míša a Martin – Ústí nad Labem

Na Janču jsme narazili díky tomu, že nám jiný fotograf odřekl svatební focení a Janičku doporučil. A jsme za to moc rádi , protože Janča je skvělý člověk a skvělá fotografka. Nikoho lepšího jsme si pro nafocení našeho velkého dne nemohli přát. Za sebe musím říci, že dokázala navodit přátelskou a příjemnou atmosféru a dokázala skvěle odbourat můj stres a nervozitu. Jani, moc děkujeme, že jsi v tento den byla s námi Míša a Martin

Reference

Sam a Klára – Roudnice nad Labem

Za nás TOP 😊 Na Janču jsme narazili náhodou na Facebooku, když jsme sháněli fotografa na náš velký den D. Už od pohledu nám sedla! 😊 Domluvili  jsme se, že jí napíšu . Chvilku jsme si psali domlouvali atd. Všechno v naprostém pořádku😊 Čas plynul a covid nám moc neumožnil se vidět osobně, ale až den před svatbou. Všichni si mysleli, že Janča je má kamaradka, protože k nám sedla jak prdel na hrnec 😃. Když přišel den D, Janča se mnou byla od samého začátku.Nejen, že udělala super fotky, na které budeme vždy s úsměvem vzpomínat, ale taky mě uměla skvěle uklidnit. Od ranních příprav až po obřad. 😊. Na Janče je dost vidět, že jí její focení fakt baví! Libí se mi jak ví jaký správný moment má zachytit.  Focení s ní bylo naprosto přirozené. My se nechávali fotit poprvé (a určitě ne naposledy), takže jsme měli trochu obavy, ale s Jančou to šlo samo.Nebylo to nic nuceného,vysvětlila nám, že se máme chovat přirozeně, bavit se spolu a odpočinout si a teda zabralo to 😊.Jsem vděčná, že nám  takhle NÁHODOU spadla do života a s uřčitostí vím,že naše svatba nebylo naše poslední focení a ani setkání s ní.😊 K té nejlepší se budeme vždy vracet! 😊Děkujeme, že máme díky tobě vzpomínky na náš nejkrásnější den zachycené na božích fotkách! 😊

Reference

Adéla a Láďa – Slaný

Jako „kovářova kobyla“ jsem Janču oslovila s tím, že s přítelem jsem už skoro 7 let, já amatérsky fotim a nemáme žádné pořádné fotky. Janča souhlasila a vyrazili jsme za ní. Hned na první setkání je to fakt supr sympatická holka. Bála jsem se, že budeme tak nějak v křeči, protože znám proces jen „z druhé strany“, ale atmosféra byla naprosto uvolněná, přátelská a po celou dobu focení jsme povídali o všem možným a nasmáli jsme se. Myslím, že i díky tomu vyšly krásné přirozené fotky bez nastavovaných póz a umělých úsměvů. Profesionální a přesto velmi přátelský přístup. Vůbec nelituju času, který jsem ten den trávila za volantem. Za mě Janču doporučuji na 100% a příští naše focení bude naprosto jistě probíhat opět u ní ♥ DĚKUJEME!

Reference

Denny a Markét – Petřínské sady

Focení s Jančou bylo naprosto perfektní a rozhodně krásný zážitek plný smíchu. I přes nervozitu, se kterou jsme na focení přijely, si nás během chvilky dokázala získat svým přístupem a focení následně probíhalo s uvolněnou náladou. Janča je profesionál, který pro fotku udělá cokoliv a je vidět, že ji její práce baví, je v ní skvělá a pro focení žije. Získaly jsme nádherné fotky, které jsme měly během pár hodin hotové. Velký plus patří také za to, že bez jakýkoliv předsudků fotila pár dvou slečen a člověk se v její společnosti cítil příjemně. Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit na další focení.

Reference

Věra a Luboš – Perníkový mlýn

Sháněla jsem fotografa na náš svatební den a dostala jsem doporučení na Janču a musím říct, že za nás to byla maximální spokojenost. Je to opravdu profesionál, fotky má krásné a nebojí se pro dobrý záběr něco udělat, v našem případě vlézt do studené vody 🙂 Čas vyhrazený na focení byl tak akorát, nic zdlouhavého a únavného a přesto máme krásné fotky. Takže můžeme jen doporučit!

Reference

Barča a Jarda – Litoměřice

Janička,nejlepší fotografka kterou jsme si mohli na svatbě přát. Byla vstřícná, příjemná, ochotná a má hodně zkušeností❤️Když je potřeba pomůže❤️Moc děkujeme za nádherné svatební fotky ❤️

Reference

Peťule a Honza

Svatební den je od samého začátku shon a skoro nic nestíháte, natož si něco pamatujete….ale díky Janě, která nezapomněla zvěčnit všechny důležité momenty našeho dne, si všechny okamžiky můžeme připomínat každý den. Děkujeme!

Reference

Tereza a Jirka – Znojmo

Fotografku na náš svatební den jsme si vybrali nejlépe jak jsme mohli. Janča je velmi přátelská a ještě před samotným dnem se chtěla seznámit. Dokonce přijela za námi do Brna a spolu jsme poobědvali. Řekli jsme si vše potřebné a tak jsme měli před svatbou velký klid, protože jsme věděli, že na Janču bude spolehnutí. Focení s ní byla zábava a vyšla nám se vším vstříc. Několik TOPových fotek měla do druhého dne a ani na kompletní sérii z celého dne jsme nemuseli dlouho čekat. Děkujeme ji ještě jednou moc a všem vřele doporučujeme. 🙂

Reference

Gabča a Honza -Krušnohorský dvůr Cínovec

Focení s Jančou probíhalo už od první schůzky velice příjemně a stejně tak jsme pokračovali celou svatbu až do předání fotek, které předává doopravdy kreativním a originálním způsobem. Samotné focení pak bylo už jen třešničkou na dortu. Celým dnem nás provázela se svým úsměvem na tváři a profesionálním přístupem a tak focení byla pro nás velká zábava. Za celý den zachytila mnoho skvělých momentek, které přesně vystihovaly emoce novomanželů a všech svatebčanů. Zkrátka a jednoduše, Janču doporučujeme všemi deseti 😊

Reference

Petra a David – Mlýn Davídkov

Janču jsme si vybrali, protože nám velmi sedí její styl focení. Během našeho svatebního dne nám velmi pomohly Janči vtípky, nadhled a zkušenosti. Atmosféra při focení je uvolněná a díky tomu úsměvy na fotkách nejsou nikdy předstírané.

Ještě jednou mockrát děkujeme za krásné zachycení našeho dne D.

Reference

Johny a Petra – Botanická zahrada Praha

V dnešní době si lidé myslí,že si koupí drahý foťák a už je z nich profesionál a proto je tak těžké najít někoho kdo jím opravdu je. Janči práce je už od prvního zmačknutí spouště nejen o bohatých zkušenostech, ale i o veliké originalitě, zábavě a zachycení těch důležitých momentů, které okem ani nestačíte postřehnout a proto jste vděčni, že jen díky ní máme fotky už na věky.Snaží se vyhnout kýčovitým fotkám, které jste viděli jinde už po sto padesáté a naopak být originální a vy si přitom nemusíte vůbec lámat hlavu jak pózovat a kam si stoupnout.Když to celé necháte v její režii, budete jen děkovat sami sobě, že jste ji do toho nekecali a focení si tak i víc užili

Reference

Verča a Honza -Litoměřice

Netradiční fotky, přátelská atmosféra a ochota vytvořit mistrovská díla. To jsou fotky od Janči. Po shlédnutí fotek nám všem ukápla slza dojetí, protože se jí povedlo zachytit emoce a atmosféru z našeho dne tak, jakoby jsme tam znovu byli.

Reference

Šárka a Libor – Přehrada Bedřichov

Už na první schůzce s Jančou se náš hovor „zvrtnul“ na pokec jako se starou známou. Prvotní domluva byla celodenní focení našeho dne, bohužel koronavir poněkud pozměnil naše plány a rozhodli jsme se uspořádat jen obřad s rodinným obědem. O fotky jsme ale nechtěli přijít, a tak jsme se s Jančou domluvili, ze bude fotit něco z příprav, obřad a pak nějaké focení v přírodě. Na druhou schůzku přišla už i se svým kolegou Lukášem, který nám nabídl natočení videa. Bylo to opět moc prima setkání.
V den D už od rána oba dva skvěle zapadli do příprav a všechno bylo úplně přirozené. Po obřadu a společném obědě jsme odjeli na focení do přírody. Vzhledem k tomu, že byla na červen fakt zima a chvílemi lilo, přiznávám zpětně obavy, co z toho bude. I přes nepříjemnosti počasí bylo focení skvělé, byla sranda. A upozorňuji, že Janča je ochotná a schopná pro dobrou fotku udělat cokoli a vlézt kamkoli… Naše focení ve „zkrácené“ verzi trvalo nakonec až do večera, protože jsme se všichni dobře bavili.
Hned druhý den jsme věděli, že trocha nepohodlí se vyplatila. To, co vzniklo bylo fakt nádherné. Fotky které vhánějí slzy do očí a přesně vystihují atmosféru okamžiku. Děkujeme, Jani!

Reference

Barča Fenclová – Víceprezident UJEP

Janička už s námi spolupracuje několik let. Zatím jsem sice neměla příležitost si ji pozvat na svatbu, ale za to září na každé naší univerzitní akci! Jsme studentská unie Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a pořádáme nyní již desítky akcí ročně pro naše studenty, ale i zaměstnance UJEP a občany města Ústí. Každou naší událost je potřeba kvalitně zdokumentovat a na to není nikdo lepší než právě Janča. Zařídí nám na událost fotokoutek, video, perfektní momentky a zákulisní fotky, které kvalitně upraví a my je máme k dispozici téměř okamžitě. Hlavně si ovšem cením osobního, příjemného přístupu a toho jak krásně zapadne do týmu a souzní s celým průběhem akce,  takže jí žádný z důležitých momentů nikdy neunikne❤️ Za celý náš tým vřele doporučuji🙌

Reference

Verča Vosyka – koordinátorka akcí

Janča je ten nejakčnější člověk s foťákem, kterého znám. Sama si vyhledává ideální momenty akce a instinktivně vytuší, co je třeba zachytit, aniž by dostala pokyny od režie. Je zábavná a přátelská a na všem se s ní dá domluvit. A jak vždy říkám na akci s ní … “je všude”.

Reference

Vlaďka a Petr – Povrly

Multitasking – to byla Jančina práce na naší svatbě, protože byla nejenom fotografkou, ale zároveň svědkyní nevěsty. A uspěla na jedničku. Vše měla časově naplánované, aby byla schopna tyto dvě pozice zvládnout. Dokonce se obětovala a půjčila foťák i jiné osobě, aby byla zachycena, že skutečně za nevěstou u oltáře stála – výsledkem je vtipná momentka na svatebním videu. Fotografie, nejen svatební, ale i ty z fotokoutku jsme obdrželi velmi rychle a ve velice kvalitní podobě. Vřele doporučujeme všem!

Reference

Míša a David – Praha

Janča – naše záchrana, Týden před svatbou nám zrušil fotograf focení. Nastala panika – kde proboha seženu fotografa, týden před svatbou?! Rozhodili jsme sítě po rodině, až se k nám dostal kontakt na Janču. Byla velice ochotná, milá a domluva byla rychlá a na jedničku. Díky bohu, mám fotografa! Při focení byla sranda, řeč nestála – bylo to skvělé. Co nás velice překvapilo, jak rychle nám fotky poslala hotové. Fotografie ze svatby jsou nádherné a já jí tímto – ještě jednou – mockrát děkuji za záchranu zadku! Vřele doporučujeme

Reference

Zuzka a David – Brno

S fotografkou Janou jsme byli moc spokojení, fotky jsou krásné i s takovými lidmi, jako jsme my, co se neumí fotit. Zachytila spoustu krásných momentek. Fotky jsme měli během několika málo dnů. Kromě fotografování je Jana i sympatická a dojela za námi přes půlku republiky a cena za fotky byla i přesto skvělá. Moc děkujeme za krásné zachycení našeho dne

Reference

Reference

Tereza a Honza – Růžová

Janička byla s námi od samého rána a byla úžasná! Pomohla vhodně naaranžovat prostředí na obřad a k tomu stihla odfotit i naše svatební přípravy. I přes enormní horko se jí podařilo v rekordním čase zachytit obřad, emoce svatebčanů při gratulacích i veškeré skupinové fotky, které jsme si na ni připravili. Po celý den ji neopouštěla pozitivní energie a běhala kolem nás jako Lara Croft s fotoaparáty na koženém postroji.  Nezalekla se ani offroad cesty do srdce luk pro naše párové focení. I přes prvotní nervozitu před objektivem nás dokázala uvolnit a rozesmát. Nijak nás neštelovala a hledala to, co je nám příjemné, pohodlné a vypadá dobře. Právě proto jsme nadšení z výsledků a nelitujeme, že jsme si vybrali právě ji. Jedním slovem, děkujeme! Celý náš velký den zvěčnila s nadšením, úsměvem a elánem, a my tak můžeme rozjímat a vzpomínat u nádherných fotografií .

Reference

Nikča a Honza -zámeček Větruše

Janička, jak bych začala.
S rozhodnutím oslovit ji nafotit naši svatbu byla jedna z prvních voleb. Tím, že jsme s manželem nikdy na žádném focení nebyli, domluvili jsme se na předsvatebním focením. Když nám Janča poslala fotky byli jsme v šoku z toho jak krásné a výstižné fotky máme Už z toho jsme si řekli, že náš den bude pecka a taky byla.
To co přišlo ze svatebního dne bylo něco neuvěřitelného  Nejen, že nás určité momenty dostali do kolen, ale zachytit něco tak osobního je úplně wau  Svatebčané si chválili její energii, přístup. Jsme rádi, za výběr té nejlepší a troufám si říct, že i rodinné fotografky.

Reference

Marie a Petr – Statek Starý Týn

Janču jsme si s (teď už) manželem Petrem vybrali jako svatební fotografku. Nemohli jsme vybrat lépe!
Ještě před svatbou proběhla příjemná schůzka u kávy, kde jsme probrali naše představy a přání o fotkách a průběhu svatebního focení a dne D vůbec.
V den svatby Janča přijela usměvavá, dobře naladěná a hned se pustila do práce.
Od ranních příprav, přes obřad, hostinu, hry, focení na vyhlídce, až po večerní focení s prskavkami.
Výsledkem jsou úžasné fotky! V podstatě na každé se s Petrem sami sobě líbíme, což zejména u mě je skoro jako malý zázrak. Máme spoustu překrásných fotek včetně momentek – ty mají úžasné kouzlo.
Chceme za všechno Janče moc poděkovat. I díky ní vše probíhalo hladce, svatbu jsme si moc užili a budeme si moci náš den znovu a znovu připomínat. 
Marie a Petr

Reference

Lukáš a Radka – Mukařov

Na Janču jsme dostali typ od ségry. Začalo to tykačkou po telefonu, pokračovalo velice neformální schůzkou u bazénu, dále nespočet telefonátů, spousty zpráv na messengeru, celé to vyvrcholilo v náš svatební den. Od Janči jsme měli focení celého dne, fotokoutek a také nám doporučila kameramana. Nemohli jsme si přát lepšího fotografa (kameraman taky super). Myslela jsem si, že to množství lidí na obřadu nebude možné zorganizovat na společnou fotku…Janča jednou hvízdla a už to bylo.
Mimo focení je taky zdatný řidič. Přijela na místo příprav nevěsty, pak přejezd na místo obřadu, z obřadu na místo rautu a následné párty, z párty odjezd na focení do lesa a zase zpět. Nejsem si jistá jestli ten den držela v ruce víc volant nebo foťák. 😀
Třešničkou na dortu tohoto dlouhého příběhu byly konečné fotky. Neskutečná krása. Nepovažujeme se za zrovna fotografické typy, ale z fotek jsme byli (a stále jsme) nadšení a unešeni. Jsou naprosto přirozené, žádné strojené pózy ani výrazy. Zachytila i nespočet momentek, které nám krásně připomínají, jak dobrá nálada byla po celý den. Nechali jsme si od Janči udělat i fotoknihu a taktéž mohu jen doporučit. Celková komunikace a spolupráce s Jančou byla na jedničku s hvězdičkou třikrát podtrženou.

Děkujeme za to, že jsi s námi byla v náš svatební den.

Radka a Lukáš Bačinský
Reference

Kačka a Michal – Statek Starý Týn

Cesta k Janče vedla přes nedobrou zkušenost s komunikací jiného fotografa. Jakmile jsme napsali Janče bylo jasné, že máme konečně před sebou profesionála. Od prvního telefonátu až k focení na svatbě bylo všechno perfektní, skvěle jsme si sedli i po osobní stránce. Z pohledu tehdy nervózní nevěsty, vám chci jen říct, že Janča vás v tom nenechá. Vtípky a povídáním mi pomohla uvěřit, že se to vážně asi všechno zvládne! :)) A taky že jo! Kdykoliv oba procházíme fotky ze svatby, tak vzpomínáme, jak jsme se u toho nasmáli a v jaké situaci to bylo focené. Fotky jsou precizní a všichni nám je chválí. Co bych ještě vyzdvihla je dovednost organizace na místě svatby. Jestli můžeme dát snoubencům nějakou radu, tak za 1. obklopte se lidmi, se kterými je vám dobře (zjm. dodavatele) a za 2. vyberte si Janču jako fotografku, protože je prostě boží. Ještě jednou moc děkujeme! K&M
Reference

Monča a Petr – Tisá

Pokaždé, když si prohlížím fotky ze svatby, vidím průběh celého dne očima ostatních a jako bych ten den znovu prožívala. Janča byla boží, je jako živé balení pozitivní energie, kterou předává všem okolo. Všichni účastníci si ji také chválili, od přátelského vystupování až po generálské hvízdnutí, které všechny postavilo do pozoru 😀 Vždy jsem si myslela, jak nejsem fotogenická, ale na fotkách od Janči si připadám jako princezna. A i když se stala obětí naší bouřlivé koulovačky, neutekla, naopak, kromě božích romantických fotek máme zachycené krásné momenty ve sněhu. Děkujeme za to, že jsi byla s námi a za krásné vzpomínky!

Monika & PetrReference

Kačka a David – Charvátův statek Zápy

Na Janičku jsme dostali doporučení. Už když jsem viděla fotografie ze svatby mé sestry, jsem věděla, že nebudeme litovat. Jana umí perfektně zachytit každý okamžik. Když se na ty fotografie koukám teď, přesně se dokážu vrátit zpět do toho okamžiku. Vyhovovalo nám hlavně to, že jsme nemuseli dlouhé hodiny někde pózovat a i můj muž, který focení nesnáší, se cítil uvolněně. Všichni hosté z ní byli nadšení. Je skvělá – jako fotografka, ale především jako člověk.
Děkujeme za ty nejkrásnější svatební fotografie a za to, že jsi byla součástí našeho velkého dne.
Káťa a David 

Reference

Kája a Vojta – Zahrádky

Bylo nám jasné, že Janča na naši svatbu patří už od našeho prvního setkání. Je to přesně ten typ člověka, kterého potřebujete, když máte svatbu s 90 hlasitými lidmi. Janča si hned s každým potyká, je velmi milá a chápavá, na druhou stranu nemá problém hvízdnout a svatebčany zorganizovat, když je to potřeba. Co mě ale nejvíc potěšilo, je výsledek její práce. Fotky ze svatby jsou plné smíchu a svatební den nám vždy připomenou takový, jaký opravdu byl. Fotky z našeho samostatného focení jsou tak krásné, že vůbec nevěříme, že jsme na nich my a ne profi modelové. Spolupráci s Jančou doporučujeme všem a jsem si jistá, že se ještě potkáme při dalším focení 🙂 díky!

Kája a Vojta

Reference

Týna a Michal – Všerad Beroun

Na Janču jsme dostali doporučení jako na svatební fotografku od jejího kolegy kameramana a za svou volbu jsme velmi rádi. Janča je veselá kopa a focení s ní nebylo nijak nucené – naopak bylo velmi uvolněné. Zvládl to i můj manžel, což je známka toho, že to opravdu probíhalo v klidu 😀 Focení bylo plné skvělých nápadů a Janča nastolila skvělou atmosféru, kdy se všichni hosté, dle jejich zpětné vazby, cítili opravdu příjemně. Vzala si dokonce na starost organizaci začátku našeho velkého dne, za což jí jsem moc vděčná. Janču doporučuji jak na svatební, tak i např. i na rodinné či párové focení. Na všem se s ní v poklidu domluvíte ať už osobně nebo přes online hovor. Doporučuji si od Janči nechat udělat také album s fotkami. Ještě jednou mockrát děkujeme za krásné vzpomínky na náš velký den a věřím, že se v budoucnu ještě setkáme <3

Reference

Petr & Verča – Strupčice

Já se svou manželkou si Janču nemůžeme vynachválit, její vstřícný přístup a profesionalita je TOP. Všichni svatebčané si Janču chválili, protože né že jen fotila, ale i skvěle bavila všechny svatební hosty. Můžeme jen doporučit!

Reference

Klára a Lukáš – Ústí nad Labem

Janička byla ta nejlepší volba. Už od první schůzky jsem věděla, že jsme našli poklad. A to nejen po profesní, ale i po lidské stránce. Janča svoji práci dělá srdcem a ty úžasné fotky jsou toho důkazem. Hosté si ji tak oblíbili, že ji při odchodu prosili, ať ještě zůstane. A zmiňují se o ní i měsíc po svatbě jen v superlativech. A jako bonus zbožňuje děti. Děkujeme za uchování vzpomínek na celý život ve formě absolutně božských svatebních fotek.

Reference

Péťa a Hynek – Krkonoše

Janču jsme našli až po opravdu dlouhém hledání svatebních fotografů a jsme moc rádi, že všichni, kterým jsme psali před ní, nás odmítli a my mohli náš svatební den svěřit do rukou právě Janči. Při prohlížení fotek jsme si říkali, že zachytila opravdu vše, celý den tak, jak jsme ho prožili. Na fotkách jsou všechny silné okamžiky, vtipné momenty i jednoduché a pohodové chvilky, které ale vykouzlí úsměv na tváři. Samostatného novomanželského focení jsme se trochu báli, protože ani jeden z nás nemáme objektiv příliš v lásce, ale Jana z nás dokázala vymáčknout maximum. A když navrhla něco, co se nám dělat nechtělo, tak okej, prostě to dělat nebudeme a zkusíme něco jiného 🙂 Po celý den byla Jana i velmi milým společníkem, který sedl snad všem přítomným a svým humorem pobavila ne jen naše svědky, vedle kterých byla usazena u stolu. Nemůžeme říct jedinou špatnou věc. Dokonce jsme díky ní vyzkoušeli bezlepkové zákusky a i to zahrnujeme do kladného hodnocení celé její osobnosti a práce. Na závěr napíšeme asi jen „díky“. Ještě jednou opravdu děkujeme…za fotky, za přístup, za vše 🙂

Novomanželé Řehořkovi

Reference

Lucka a Honza Hodačovi – Litoměřice

Byli jsme spokojeni ve všech ohledech. Janča nezkazí žádnou srandu a můžete si i vymýšlet. Navíc nám vyhovovala rychlost focení žádné setrvávání hodiny v nastavených pózách a výsledek naprosto super. Za nás top.

L&H Hodačovi

Reference

Procházkovic rodina

S Janou se už nějakou dobu známe, takže jakmile mne napadlo rodinné focení k mamčiným narozkám, byla Jana jasná volba. Profesionalita a zároveň přátelský přístup je její silnou stránkou. Dokázala uvolnit atmosféru, aby se nikdo necítil u pózování trapně, a tak dopolední focení předčilo očekávání všech. Fotky jsou naprosto neskutečné, uvolněné a i když si je prohlížíte po několikáté, stále máte na obličeji ten vysmátý výraz. Už teď jsme domluvené na další focení, ale o tom zase příště.

Oslavenkyně: Byla jsem na profi focení poprvé a měla jsem z toho obavy, ale slečna Jana je skvělá, empatická a ví jak lidi uvolnit. Všichni jsme si to užili a fotky jsou nádherné, děkujeme.

Další rodinní příslušníci: Je fajn, když stresujete z focení a fotografka vás dokáže uvolnit a namotivovat tak, že ve finále ji ani neregistrujete a užíváte si čas s rodinou. Zábavné focení, kdy si fotografka umí uspořádat lidi a zároveň má dobré nápady, takže fotky nejsou strohé, kdy každý vedle sebe stojí v pozoru, ale mají emoce a jsou přirozeně veselé.

Reference

4.C – obchodní akademie Ústí nad Labem

Jen za celou třídu posílám velké DÍKY za úžasnou podporu na sobotním plese! Lepší fotografku jsme si vybrat nemohli a už jsme natěšení na výsledné fotky. Snad se ještě někdy potkáme, opravdu jsi super ženská!

Ještě jednou díky
Kája

Reference

Kuba, Simča a Max

Janču znám už delší dobu, ale v životě jsem se na ni neobrátila, že bychom chtěli vyfotit a to byla veliká chyba. Zkontaktovali jsme jí až nyní, potom co se nám narodil náš malý syn Max. S fotkami jsme moc spokojený. Janča nám vyhověla a vyfotila nás, i když jsme sní domlouvali focení 3 dny předem, což by jen tak někdo neudělal a za to moc děkuji. Když jsme dostali druhý den fotky od Janči, nevěřila jsem svým očím, že to jde tak rychle a ten výsledek? No nádhera Janču mohu doporučit všema 10 určitě se na ní zase brzy obrátíme. Moc děkujeme

Reference

Barča a Marek

Focení svatby s Jančou? Naprostá paráda. První otázkou: „Romantický, nebo bláznivý fotky?“ si nás hned získala. Odpověď byla jasná: „Klidně víc bláznivý.“ Tak jsme nahodili na záda krosny, vlezli do vysoké trávy v lese, Janča do křoví a ostružiní a už to cvakalo. A výsledek byl naprosto geniální, protože ačkoliv jsme byli ve svátečním, chtěli jsme do fotek promítnout i naše duše cestovatelů. A to se povedlo! Jestli bychom ji doporučili? Pokud by existovalo více procent, určitě bychom dali více než 100 %.
Reference

Kačka, David, Eliáš

Pokud hledáte fotografku, která Vám splní, co Vám na očích vidí i nevidí, pak je to právě Janča!! Milujeme její fotky, protože vždy z nich cítíme pravé emoce. Nenajdete pouze fotografku, ale i kamarádku, která Vám vykouzlí nádherné fotky. Vždy odcházíme více než spokojení!
Reference

Kačka a David – Dvůr Hoffmeister

S Jančou jsme se seznámili na předsvatebním focení. Její přátelský a profesionální přístup nás s manželem utvrdil v tom, že jiného fotografa na naši svatbu nechceme. Podotýkám, že i naše čtyřnohé 40i kilové zlato Hawkey bylo z Jany nadšené . Už na předsvatebním focení jsme nemuseli hrát žádné divadlo a fotografie byly přirozené a byli jsme to „My“. Věděli jsme, že fotograf je pro nás velmi důležitý – zaznamenat celý náš den bez toho, aby jej narušil – to byl jeden z našich největších požadavků. Jana se v průběhu dne stala jednou z nás, nejen, že její fotografie jsou dokonalé, bez přetvářky, ale její humor k nám i našim svatebčanům perfektně zapadnul. Třešničkou na dortu je překrásný balíček s fotkami, flashkou a fotoknihou. Už teď víme, že svatební focení pro nás bylo velmi důležité, ale určitě ne poslední  Už se těšíme na další setkání. Zakončím zprávu na svatbě nejvíce používaným slovíčkem: DĚKUJEME 

Reference

Emča a Anet – Slaný

Se ségrou jsme od našeho dětství neměly společné fotky, které by vystihovaly naše osobnosti. Byly by přirozené a vyzařovala z nich atmosféra daného okamžiku. Rozhodly jsme se to změnit a Janča byla pro daný cíl jasná volba! Nezklamala nás, a věřím, že ani v budoucnu nezklame, už nyní totiž vím, že to nebylo poslední společné focení! Proč? Protože svou práci dělá s citem a láskou!
A proto… neváhej, už jinde nehledej a rezervuj si termín zvěčnění Tvých okamžiků u Janči!

Reference

Barča a Jeník – zámek Lešany

Janča byla po celou dobu svatby velmi profesionální a přátelská a i naše babičky na ní s láskou stále vzpomínají. Při focení byla velmi energická, trpělivá a nenutila nás do žádných nucených póz, které by nám nebyly příjemné, dokonce byla pro realizaci každého, byť i hloupého nápadu. Výsledkem jsou krásné fotky a ještě krásnější fotoknihy. Ještě to neví, ale pasovali jsme ji na rodinnou fotografku a jednou nám bude fotit i těhotenské a novorozenecké fotky 🙂 Protože fotografku, která kvůli nám chytí i klíště, jinde nenajdeme!

Reference

Terezka a Ondra – Slaný

S partnerem nepatříme mezi lidi, kteří se cítí přirozeně a nenuceně před objektivem. S tím si Janča hravě poradila, navodila super atmosféru a povedlo se jí udělat krásné snímky. Nejprve těhotenské focení, teď rodinné. S důvěrou se na ní obrátíme i s dalším focením. Nejsou to jen fotky, ale příjemně strávené odpoledne.

Reference

Nikča a Jakub – Panství Velichov

Janička je opravdu profík. Nejen, že je skvělá fotografka ale je i skvělá jako člověk.
Umí si zorganizovat spoustu lidí najednou i improvizovat. Náš svatební den byl díky ní nádherně zdokumentovaný a my máme nádherné vzpomínky.
I když nám počasí na focení moc nepřálo i tak dokázala zachytit spoustu krásných momentů.
A ta krásná fotokniha? Ta je prostě boží. Tak že pokud váháte rozhodně doporučuji, my nelitujeme. Materiál, kvalita a její úprava parádní.
Tímto bych ti chtěla moc poděkovat za spoustu krásný fotek a fotoknihu, která se líbila celé rodině. Určitě to nebylo poslední focení, které jsi s námi zažila.
Děkujeme
Jakub a Nikola Sochorovi.
Reference

Eliška a Petr – Brníkov

Doporučuji všem, kdo požadují přátelský a vstřícný přístup. Všem, co chtějí zachytit své okamžiky v přirozeném a neumělém světle a tak mít nejen krásné vzpomínky, ale i fotku, která vše perfektně vystihuje.
S Jančou jsem se cítila naprosto uvolněně a její profesionalita a humor, se Vám zaryje pod kůži. Uklidní Vás, i rozesměje. Výsledek její práce jsem k náhledu měla druhý den z našeho novomanželského focení a byla nadmíru spokojená! Do týdne jsme měli fotky kompletní a za další týden díky její práci i překrásnou fotoknihu. Její práce se Vám rozhodně neokouká a k fotkám se budete často vracet.
Děkujeme, že jsi náš den udělala perfektní!

Reference

Katka a David  – Kladno

Janča je profesionál každým coulem. Bylo to jasné od prvního kontaktu, kdy jsme si domlouvali detaily svatebního dne a sdělovali si naše představy a očekávání. Focení v den svatby probíhalo naprosto pohodově a uvolněně. I když se jednalo o poměrně malou svatbu (celkem 30 osob) a focení bylo půldenní, tj. vynechalo se focení svatebních příprav na základě našeho přání, Janča svou práci odváděla s plným nasazením jako kdyby byla na třikrát větší svatbě. Když jsme si pak s manželem prohlíželi výsledné fotky, utvrdili jsme se v tom, že jsme si vybrali dobře. Fotky byli přesně takové, jak jsme si představovali: přirozené a opravdové, dokonale zachycující atmosféru našeho dne D. Krátce a jednoduše, s Jančou byla radost spolupracovat a tímto bychom jí chtěli dodatečně vyjádřit jeden velký dík za vše. Bez sebemenšího zaváhání budeme Janču doporučovat dál.

Reference

Karolína a Pavel – Hřensko

Vždycky jsem věděla, že na svatbu si budu chtít pozvat profi fotografa. Ne jen někoho, kdo má zrcadlovku a cvakne, kdy se to jakože hodí.
Janču znám už z dřívějška, kdy jsme se potkaly na pár akcích, kde fotila. A když jsem se dívala na fotky ze svateb, které fotila, věděla jsem, že tuhle fotografku chci. A byla to skvělá volba. Od první chvíle super komunikace. Ve svatební den mě dokázala uklidnit pohodovou náladou, jako zkušená svatební fotografka věděla co a jak a já se díky tomu cítila víc v klidu. Během celého dne byla k dispozici, nic nebyl problém a svými vtípky bavila hosty.
Jestli budu v budoucnu chtít další profi fotky, vím, na koho se rozhodně obrátit.
A pokud vy ještě váháte nad svým fotografem pro váš velký den, Janču určitě doporučuji, její fotky jsou prostě nádherné.
Reference

Ondra a Nicol – Donátův mlýn Soutice

Výsledné fotky hovoří za vše. Vystihují celý náš úžasný den. Radost, slzy, nadšení, lásku. Jsme rádi, že jsme si Janu vybrali. Naše šílené nápady ještě totiž vyšperkovala a třeba s námi i vlezla do řeky, která měla 4 stupně. Pro hezkou fotku – cokoli. A výsledek hovoří za vše. Profesionálka po všech stránkách. Vřele doporučujeme. A jedna rada na závěr: s rezervací dlouze neotalejte
A pokud vy ještě váháte nad svým fotografem pro váš velký den, Janču určitě doporučuji, její fotky jsou prostě nádherné.
Reference

Janča a Pavel – Mohelno

Na Janču jsme narazili po tom, co nám fotograf na poslední chvíli odřekl a ona byla ochotná za námi urazit tolik kilometrů. Děkujeme, že to osud takto zařídil, protože lepší fotografku jsme si nemohli ani přát. Byla velmi profesionální a přátelská, i diky ní panovala na svatbě pohodová atmosféra. Fotky nám Janča dodala v rychlosti blesku a my dnes máme krásnou vzpomínku a za to moc děkujeme a všemi deseti doporučujeme.

Reference

Míša a Martin – Ústí nad Labem

Na Janču jsme narazili díky tomu, že nám jiný fotograf odřekl svatební focení a Janičku doporučil. A jsme za to moc rádi , protože Janča je skvělý člověk a skvělá fotografka. Nikoho lepšího jsme si pro nafocení našeho velkého dne nemohli přát. Za sebe musím říci, že dokázala navodit přátelskou a příjemnou atmosféru a dokázala skvěle odbourat můj stres a nervozitu. Jani, moc děkujeme, že jsi v tento den byla s námi Míša a Martin

Reference

Sam a Klára – Roudnice nad Labem

Za nás TOP 😊 Na Janču jsme narazili náhodou na Facebooku, když jsme sháněli fotografa na náš velký den D. Už od pohledu nám sedla! 😊 Domluvili  jsme se, že jí napíšu . Chvilku jsme si psali domlouvali atd. Všechno v naprostém pořádku😊 Čas plynul a covid nám moc neumožnil se vidět osobně, ale až den před svatbou. Všichni si mysleli, že Janča je má kamaradka, protože k nám sedla jak prdel na hrnec 😃. Když přišel den D, Janča se mnou byla od samého začátku.Nejen, že udělala super fotky, na které budeme vždy s úsměvem vzpomínat, ale taky mě uměla skvěle uklidnit. Od ranních příprav až po obřad. 😊. Na Janče je dost vidět, že jí její focení fakt baví! Libí se mi jak ví jaký správný moment má zachytit.  Focení s ní bylo naprosto přirozené. My se nechávali fotit poprvé (a určitě ne naposledy), takže jsme měli trochu obavy, ale s Jančou to šlo samo.Nebylo to nic nuceného,vysvětlila nám, že se máme chovat přirozeně, bavit se spolu a odpočinout si a teda zabralo to 😊.Jsem vděčná, že nám  takhle NÁHODOU spadla do života a s uřčitostí vím,že naše svatba nebylo naše poslední focení a ani setkání s ní.😊 K té nejlepší se budeme vždy vracet! 😊Děkujeme, že máme díky tobě vzpomínky na náš nejkrásnější den zachycené na božích fotkách! 😊

Reference

Adéla a Láďa – Slaný

Jako „kovářova kobyla“ jsem Janču oslovila s tím, že s přítelem jsem už skoro 7 let, já amatérsky fotim a nemáme žádné pořádné fotky. Janča souhlasila a vyrazili jsme za ní. Hned na první setkání je to fakt supr sympatická holka. Bála jsem se, že budeme tak nějak v křeči, protože znám proces jen „z druhé strany“, ale atmosféra byla naprosto uvolněná, přátelská a po celou dobu focení jsme povídali o všem možným a nasmáli jsme se. Myslím, že i díky tomu vyšly krásné přirozené fotky bez nastavovaných póz a umělých úsměvů. Profesionální a přesto velmi přátelský přístup. Vůbec nelituju času, který jsem ten den trávila za volantem. Za mě Janču doporučuji na 100% a příští naše focení bude naprosto jistě probíhat opět u ní ♥ DĚKUJEME!

Reference

Denny a Markét – Petřínské sady

Focení s Jančou bylo naprosto perfektní a rozhodně krásný zážitek plný smíchu. I přes nervozitu, se kterou jsme na focení přijely, si nás během chvilky dokázala získat svým přístupem a focení následně probíhalo s uvolněnou náladou. Janča je profesionál, který pro fotku udělá cokoliv a je vidět, že ji její práce baví, je v ní skvělá a pro focení žije. Získaly jsme nádherné fotky, které jsme měly během pár hodin hotové. Velký plus patří také za to, že bez jakýkoliv předsudků fotila pár dvou slečen a člověk se v její společnosti cítil příjemně. Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit na další focení.

Reference

Věra a Luboš – Perníkový mlýn

Sháněla jsem fotografa na náš svatební den a dostala jsem doporučení na Janču a musím říct, že za nás to byla maximální spokojenost. Je to opravdu profesionál, fotky má krásné a nebojí se pro dobrý záběr něco udělat, v našem případě vlézt do studené vody 🙂 Čas vyhrazený na focení byl tak akorát, nic zdlouhavého a únavného a přesto máme krásné fotky. Takže můžeme jen doporučit!

Reference

Barča a Jarda – Litoměřice

Janička,nejlepší fotografka kterou jsme si mohli na svatbě přát. Byla vstřícná, příjemná, ochotná a má hodně zkušeností❤️Když je potřeba pomůže❤️Moc děkujeme za nádherné svatební fotky ❤️

Reference

Peťule a Honza

Svatební den je od samého začátku shon a skoro nic nestíháte, natož si něco pamatujete….ale díky Janě, která nezapomněla zvěčnit všechny důležité momenty našeho dne, si všechny okamžiky můžeme připomínat každý den. Děkujeme!

Reference

Tereza a Jirka – Znojmo

Fotografku na náš svatební den jsme si vybrali nejlépe jak jsme mohli. Janča je velmi přátelská a ještě před samotným dnem se chtěla seznámit. Dokonce přijela za námi do Brna a spolu jsme poobědvali. Řekli jsme si vše potřebné a tak jsme měli před svatbou velký klid, protože jsme věděli, že na Janču bude spolehnutí. Focení s ní byla zábava a vyšla nám se vším vstříc. Několik TOPových fotek měla do druhého dne a ani na kompletní sérii z celého dne jsme nemuseli dlouho čekat. Děkujeme ji ještě jednou moc a všem vřele doporučujeme. 🙂

Reference

Gabča a Honza -Krušnohorský dvůr Cínovec

Focení s Jančou probíhalo už od první schůzky velice příjemně a stejně tak jsme pokračovali celou svatbu až do předání fotek, které předává doopravdy kreativním a originálním způsobem. Samotné focení pak bylo už jen třešničkou na dortu. Celým dnem nás provázela se svým úsměvem na tváři a profesionálním přístupem a tak focení byla pro nás velká zábava. Za celý den zachytila mnoho skvělých momentek, které přesně vystihovaly emoce novomanželů a všech svatebčanů. Zkrátka a jednoduše, Janču doporučujeme všemi deseti 😊

Reference

Petra a David – Mlýn Davídkov

Janču jsme si vybrali, protože nám velmi sedí její styl focení. Během našeho svatebního dne nám velmi pomohly Janči vtípky, nadhled a zkušenosti. Atmosféra při focení je uvolněná a díky tomu úsměvy na fotkách nejsou nikdy předstírané.

Ještě jednou mockrát děkujeme za krásné zachycení našeho dne D.

Reference

Johny a Petra – Botanická zahrada Praha

V dnešní době si lidé myslí,že si koupí drahý foťák a už je z nich profesionál a proto je tak těžké najít někoho kdo jím opravdu je. Janči práce je už od prvního zmačknutí spouště nejen o bohatých zkušenostech, ale i o veliké originalitě, zábavě a zachycení těch důležitých momentů, které okem ani nestačíte postřehnout a proto jste vděčni, že jen díky ní máme fotky už na věky.Snaží se vyhnout kýčovitým fotkám, které jste viděli jinde už po sto padesáté a naopak být originální a vy si přitom nemusíte vůbec lámat hlavu jak pózovat a kam si stoupnout.Když to celé necháte v její režii, budete jen děkovat sami sobě, že jste ji do toho nekecali a focení si tak i víc užili

Reference

Verča a Honza -Litoměřice

Netradiční fotky, přátelská atmosféra a ochota vytvořit mistrovská díla. To jsou fotky od Janči. Po shlédnutí fotek nám všem ukápla slza dojetí, protože se jí povedlo zachytit emoce a atmosféru z našeho dne tak, jakoby jsme tam znovu byli.

Reference

Šárka a Libor – Přehrada Bedřichov

Už na první schůzce s Jančou se náš hovor „zvrtnul“ na pokec jako se starou známou. Prvotní domluva byla celodenní focení našeho dne, bohužel koronavir poněkud pozměnil naše plány a rozhodli jsme se uspořádat jen obřad s rodinným obědem. O fotky jsme ale nechtěli přijít, a tak jsme se s Jančou domluvili, ze bude fotit něco z příprav, obřad a pak nějaké focení v přírodě. Na druhou schůzku přišla už i se svým kolegou Lukášem, který nám nabídl natočení videa. Bylo to opět moc prima setkání.
V den D už od rána oba dva skvěle zapadli do příprav a všechno bylo úplně přirozené. Po obřadu a společném obědě jsme odjeli na focení do přírody. Vzhledem k tomu, že byla na červen fakt zima a chvílemi lilo, přiznávám zpětně obavy, co z toho bude. I přes nepříjemnosti počasí bylo focení skvělé, byla sranda. A upozorňuji, že Janča je ochotná a schopná pro dobrou fotku udělat cokoli a vlézt kamkoli… Naše focení ve „zkrácené“ verzi trvalo nakonec až do večera, protože jsme se všichni dobře bavili.
Hned druhý den jsme věděli, že trocha nepohodlí se vyplatila. To, co vzniklo bylo fakt nádherné. Fotky které vhánějí slzy do očí a přesně vystihují atmosféru okamžiku. Děkujeme, Jani!

Reference

Barča Fenclová – Víceprezident UJEP

Janička už s námi spolupracuje několik let. Zatím jsem sice neměla příležitost si ji pozvat na svatbu, ale za to září na každé naší univerzitní akci! Jsme studentská unie Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a pořádáme nyní již desítky akcí ročně pro naše studenty, ale i zaměstnance UJEP a občany města Ústí. Každou naší událost je potřeba kvalitně zdokumentovat a na to není nikdo lepší než právě Janča. Zařídí nám na událost fotokoutek, video, perfektní momentky a zákulisní fotky, které kvalitně upraví a my je máme k dispozici téměř okamžitě. Hlavně si ovšem cením osobního, příjemného přístupu a toho jak krásně zapadne do týmu a souzní s celým průběhem akce,  takže jí žádný z důležitých momentů nikdy neunikne❤️ Za celý náš tým vřele doporučuji🙌

Reference

Verča Vosyka – koordinátorka akcí

Janča je ten nejakčnější člověk s foťákem, kterého znám. Sama si vyhledává ideální momenty akce a instinktivně vytuší, co je třeba zachytit, aniž by dostala pokyny od režie. Je zábavná a přátelská a na všem se s ní dá domluvit. A jak vždy říkám na akci s ní … “je všude”.

Reference

Vlaďka a Petr – Povrly

Multitasking – to byla Jančina práce na naší svatbě, protože byla nejenom fotografkou, ale zároveň svědkyní nevěsty. A uspěla na jedničku. Vše měla časově naplánované, aby byla schopna tyto dvě pozice zvládnout. Dokonce se obětovala a půjčila foťák i jiné osobě, aby byla zachycena, že skutečně za nevěstou u oltáře stála – výsledkem je vtipná momentka na svatebním videu. Fotografie, nejen svatební, ale i ty z fotokoutku jsme obdrželi velmi rychle a ve velice kvalitní podobě. Vřele doporučujeme všem!

Reference

Míša a David – Praha

Janča – naše záchrana, Týden před svatbou nám zrušil fotograf focení. Nastala panika – kde proboha seženu fotografa, týden před svatbou?! Rozhodili jsme sítě po rodině, až se k nám dostal kontakt na Janču. Byla velice ochotná, milá a domluva byla rychlá a na jedničku. Díky bohu, mám fotografa! Při focení byla sranda, řeč nestála – bylo to skvělé. Co nás velice překvapilo, jak rychle nám fotky poslala hotové. Fotografie ze svatby jsou nádherné a já jí tímto – ještě jednou – mockrát děkuji za záchranu zadku! Vřele doporučujeme

Reference

Zuzka a David – Brno

S fotografkou Janou jsme byli moc spokojení, fotky jsou krásné i s takovými lidmi, jako jsme my, co se neumí fotit. Zachytila spoustu krásných momentek. Fotky jsme měli během několika málo dnů. Kromě fotografování je Jana i sympatická a dojela za námi přes půlku republiky a cena za fotky byla i přesto skvělá. Moc děkujeme za krásné zachycení našeho dne