Skip to content

Reference

Reference
Barča a Marek
Focení svatby s Jančou? Naprostá paráda. První otázkou: „Romantický, nebo bláznivý fotky?“ si nás hned získala. Odpověď byla jasná: „Klidně víc bláznivý.“ Tak jsme nahodili na záda krosny, vlezli do vysoké trávy v lese, Janča do křoví a ostružiní a už to cvakalo. A výsledek byl naprosto geniální, protože ačkoliv jsme byli ve svátečním, chtěli jsme do fotek promítnout i naše duše cestovatelů. A to se povedlo! Jestli bychom ji doporučili? Pokud by existovalo více procent, určitě bychom dali více než 100 %.
Reference
Kačka, David, Eliáš
Pokud hledáte fotografku, která Vám splní, co Vám na očích vidí i nevidí, pak je to právě Janča!! Milujeme její fotky, protože vždy z nich cítíme pravé emoce. Nenajdete pouze fotografku, ale i kamarádku, která Vám vykouzlí nádherné fotky. Vždy odcházíme více než spokojení!
Reference

Kačka a David – Dvůr Hoffmeister

S Jančou jsme se seznámili na předsvatebním focení. Její přátelský a profesionální přístup nás s manželem utvrdil v tom, že jiného fotografa na naši svatbu nechceme. Podotýkám, že i naše čtyřnohé 40i kilové zlato Hawkey bylo z Jany nadšené . Už na předsvatebním focení jsme nemuseli hrát žádné divadlo a fotografie byly přirozené a byli jsme to „My“. Věděli jsme, že fotograf je pro nás velmi důležitý – zaznamenat celý náš den bez toho, aby jej narušil – to byl jeden z našich největších požadavků. Jana se v průběhu dne stala jednou z nás, nejen, že její fotografie jsou dokonalé, bez přetvářky, ale její humor k nám i našim svatebčanům perfektně zapadnul. Třešničkou na dortu je překrásný balíček s fotkami, flashkou a fotoknihou. Už teď víme, že svatební focení pro nás bylo velmi důležité, ale určitě ne poslední  Už se těšíme na další setkání. Zakončím zprávu na svatbě nejvíce používaným slovíčkem: DĚKUJEME 

Reference

Emča a Anet – Slaný

Se ségrou jsme od našeho dětství neměly společné fotky, které by vystihovaly naše osobnosti. Byly by přirozené a vyzařovala z nich atmosféra daného okamžiku. Rozhodly jsme se to změnit a Janča byla pro daný cíl jasná volba! Nezklamala nás, a věřím, že ani v budoucnu nezklame, už nyní totiž vím, že to nebylo poslední společné focení! Proč? Protože svou práci dělá s citem a láskou!
A proto… neváhej, už jinde nehledej a rezervuj si termín zvěčnění Tvých okamžiků u Janči!

Reference

Barča a Jeník – zámek Lešany

Janča byla po celou dobu svatby velmi profesionální a přátelská a i naše babičky na ní s láskou stále vzpomínají. Při focení byla velmi energická, trpělivá a nenutila nás do žádných nucených póz, které by nám nebyly příjemné, dokonce byla pro realizaci každého, byť i hloupého nápadu. Výsledkem jsou krásné fotky a ještě krásnější fotoknihy. Ještě to neví, ale pasovali jsme ji na rodinnou fotografku a jednou nám bude fotit i těhotenské a novorozenecké fotky 🙂 Protože fotografku, která kvůli nám chytí i klíště, jinde nenajdeme!

Reference

Terezka a Ondra – Slaný

S partnerem nepatříme mezi lidi, kteří se cítí přirozeně a nenuceně před objektivem. S tím si Janča hravě poradila, navodila super atmosféru a povedlo se jí udělat krásné snímky. Nejprve těhotenské focení, teď rodinné. S důvěrou se na ní obrátíme i s dalším focením. Nejsou to jen fotky, ale příjemně strávené odpoledne.

Reference

Nikča a Jakub – Panství Velichov

Janička je opravdu profík. Nejen, že je skvělá fotografka ale je i skvělá jako člověk.
Umí si zorganizovat spoustu lidí najednou i improvizovat. Náš svatební den byl díky ní nádherně zdokumentovaný a my máme nádherné vzpomínky.
I když nám počasí na focení moc nepřálo i tak dokázala zachytit spoustu krásných momentů.
A ta krásná fotokniha? Ta je prostě boží. Tak že pokud váháte rozhodně doporučuji, my nelitujeme. Materiál, kvalita a její úprava parádní.
Tímto bych ti chtěla moc poděkovat za spoustu krásný fotek a fotoknihu, která se líbila celé rodině. Určitě to nebylo poslední focení, které jsi s námi zažila.
Děkujeme
Jakub a Nikola Sochorovi.
Reference

Eliška a Petr – Brníkov

Doporučuji všem, kdo požadují přátelský a vstřícný přístup. Všem, co chtějí zachytit své okamžiky v přirozeném a neumělém světle a tak mít nejen krásné vzpomínky, ale i fotku, která vše perfektně vystihuje.
S Jančou jsem se cítila naprosto uvolněně a její profesionalita a humor, se Vám zaryje pod kůži. Uklidní Vás, i rozesměje. Výsledek její práce jsem k náhledu měla druhý den z našeho novomanželského focení a byla nadmíru spokojená! Do týdne jsme měli fotky kompletní a za další týden díky její práci i překrásnou fotoknihu. Její práce se Vám rozhodně neokouká a k fotkám se budete často vracet.
Děkujeme, že jsi náš den udělala perfektní!

Reference

Katka a David  – Kladno

Janča je profesionál každým coulem. Bylo to jasné od prvního kontaktu, kdy jsme si domlouvali detaily svatebního dne a sdělovali si naše představy a očekávání. Focení v den svatby probíhalo naprosto pohodově a uvolněně. I když se jednalo o poměrně malou svatbu (celkem 30 osob) a focení bylo půldenní, tj. vynechalo se focení svatebních příprav na základě našeho přání, Janča svou práci odváděla s plným nasazením jako kdyby byla na třikrát větší svatbě. Když jsme si pak s manželem prohlíželi výsledné fotky, utvrdili jsme se v tom, že jsme si vybrali dobře. Fotky byli přesně takové, jak jsme si představovali: přirozené a opravdové, dokonale zachycující atmosféru našeho dne D. Krátce a jednoduše, s Jančou byla radost spolupracovat a tímto bychom jí chtěli dodatečně vyjádřit jeden velký dík za vše. Bez sebemenšího zaváhání budeme Janču doporučovat dál.

Reference

Karolína a Pavel – Hřensko

Vždycky jsem věděla, že na svatbu si budu chtít pozvat profi fotografa. Ne jen někoho, kdo má zrcadlovku a cvakne, kdy se to jakože hodí.
Janču znám už z dřívějška, kdy jsme se potkaly na pár akcích, kde fotila. A když jsem se dívala na fotky ze svateb, které fotila, věděla jsem, že tuhle fotografku chci. A byla to skvělá volba. Od první chvíle super komunikace. Ve svatební den mě dokázala uklidnit pohodovou náladou, jako zkušená svatební fotografka věděla co a jak a já se díky tomu cítila víc v klidu. Během celého dne byla k dispozici, nic nebyl problém a svými vtípky bavila hosty.
Jestli budu v budoucnu chtít další profi fotky, vím, na koho se rozhodně obrátit.
A pokud vy ještě váháte nad svým fotografem pro váš velký den, Janču určitě doporučuji, její fotky jsou prostě nádherné.
Reference

Ondra a Nicol – Donátův mlýn Soutice

Výsledné fotky hovoří za vše. Vystihují celý náš úžasný den. Radost, slzy, nadšení, lásku. Jsme rádi, že jsme si Janu vybrali. Naše šílené nápady ještě totiž vyšperkovala a třeba s námi i vlezla do řeky, která měla 4 stupně. Pro hezkou fotku – cokoli. A výsledek hovoří za vše. Profesionálka po všech stránkách. Vřele doporučujeme. A jedna rada na závěr: s rezervací dlouze neotalejte
A pokud vy ještě váháte nad svým fotografem pro váš velký den, Janču určitě doporučuji, její fotky jsou prostě nádherné.
Reference

Janča a Pavel – Mohelno

Na Janču jsme narazili po tom, co nám fotograf na poslední chvíli odřekl a ona byla ochotná za námi urazit tolik kilometrů. Děkujeme, že to osud takto zařídil, protože lepší fotografku jsme si nemohli ani přát. Byla velmi profesionální a přátelská, i diky ní panovala na svatbě pohodová atmosféra. Fotky nám Janča dodala v rychlosti blesku a my dnes máme krásnou vzpomínku a za to moc děkujeme a všemi deseti doporučujeme.

Reference

Míša a Martin – Ústí nad Labem

Na Janču jsme narazili díky tomu, že nám jiný fotograf odřekl svatební focení a Janičku doporučil. A jsme za to moc rádi , protože Janča je skvělý člověk a skvělá fotografka. Nikoho lepšího jsme si pro nafocení našeho velkého dne nemohli přát. Za sebe musím říci, že dokázala navodit přátelskou a příjemnou atmosféru a dokázala skvěle odbourat můj stres a nervozitu. Jani, moc děkujeme, že jsi v tento den byla s námi Míša a Martin

Reference

Sam a Klára – Roudnice nad Labem

Za nás TOP 😊 Na Janču jsme narazili náhodou na Facebooku, když jsme sháněli fotografa na náš velký den D. Už od pohledu nám sedla! 😊 Domluvili  jsme se, že jí napíšu . Chvilku jsme si psali domlouvali atd. Všechno v naprostém pořádku😊 Čas plynul a covid nám moc neumožnil se vidět osobně, ale až den před svatbou. Všichni si mysleli, že Janča je má kamaradka, protože k nám sedla jak prdel na hrnec 😃. Když přišel den D, Janča se mnou byla od samého začátku.Nejen, že udělala super fotky, na které budeme vždy s úsměvem vzpomínat, ale taky mě uměla skvěle uklidnit. Od ranních příprav až po obřad. 😊. Na Janče je dost vidět, že jí její focení fakt baví! Libí se mi jak ví jaký správný moment má zachytit.  Focení s ní bylo naprosto přirozené. My se nechávali fotit poprvé (a určitě ne naposledy), takže jsme měli trochu obavy, ale s Jančou to šlo samo.Nebylo to nic nuceného,vysvětlila nám, že se máme chovat přirozeně, bavit se spolu a odpočinout si a teda zabralo to 😊.Jsem vděčná, že nám  takhle NÁHODOU spadla do života a s uřčitostí vím,že naše svatba nebylo naše poslední focení a ani setkání s ní.😊 K té nejlepší se budeme vždy vracet! 😊Děkujeme, že máme díky tobě vzpomínky na náš nejkrásnější den zachycené na božích fotkách! 😊

Reference

Adéla a Láďa – Slaný

Jako „kovářova kobyla“ jsem Janču oslovila s tím, že s přítelem jsem už skoro 7 let, já amatérsky fotim a nemáme žádné pořádné fotky. Janča souhlasila a vyrazili jsme za ní. Hned na první setkání je to fakt supr sympatická holka. Bála jsem se, že budeme tak nějak v křeči, protože znám proces jen „z druhé strany“, ale atmosféra byla naprosto uvolněná, přátelská a po celou dobu focení jsme povídali o všem možným a nasmáli jsme se. Myslím, že i díky tomu vyšly krásné přirozené fotky bez nastavovaných póz a umělých úsměvů. Profesionální a přesto velmi přátelský přístup. Vůbec nelituju času, který jsem ten den trávila za volantem. Za mě Janču doporučuji na 100% a příští naše focení bude naprosto jistě probíhat opět u ní ♥ DĚKUJEME!

Reference

Denny a Markét – Petřínské sady

Focení s Jančou bylo naprosto perfektní a rozhodně krásný zážitek plný smíchu. I přes nervozitu, se kterou jsme na focení přijely, si nás během chvilky dokázala získat svým přístupem a focení následně probíhalo s uvolněnou náladou. Janča je profesionál, který pro fotku udělá cokoliv a je vidět, že ji její práce baví, je v ní skvělá a pro focení žije. Získaly jsme nádherné fotky, které jsme měly během pár hodin hotové. Velký plus patří také za to, že bez jakýkoliv předsudků fotila pár dvou slečen a člověk se v její společnosti cítil příjemně. Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit na další focení.

Reference

Věra a Luboš – Perníkový mlýn

Sháněla jsem fotografa na náš svatební den a dostala jsem doporučení na Janču a musím říct, že za nás to byla maximální spokojenost. Je to opravdu profesionál, fotky má krásné a nebojí se pro dobrý záběr něco udělat, v našem případě vlézt do studené vody 🙂 Čas vyhrazený na focení byl tak akorát, nic zdlouhavého a únavného a přesto máme krásné fotky. Takže můžeme jen doporučit!

Reference

Barča a Jarda – Litoměřice

Janička,nejlepší fotografka kterou jsme si mohli na svatbě přát. Byla vstřícná, příjemná, ochotná a má hodně zkušeností❤️Když je potřeba pomůže❤️Moc děkujeme za nádherné svatební fotky ❤️

Reference

Peťule a Honza

Svatební den je od samého začátku shon a skoro nic nestíháte, natož si něco pamatujete….ale díky Janě, která nezapomněla zvěčnit všechny důležité momenty našeho dne, si všechny okamžiky můžeme připomínat každý den. Děkujeme!

Reference

Tereza a Jirka – Znojmo

Fotografku na náš svatební den jsme si vybrali nejlépe jak jsme mohli. Janča je velmi přátelská a ještě před samotným dnem se chtěla seznámit. Dokonce přijela za námi do Brna a spolu jsme poobědvali. Řekli jsme si vše potřebné a tak jsme měli před svatbou velký klid, protože jsme věděli, že na Janču bude spolehnutí. Focení s ní byla zábava a vyšla nám se vším vstříc. Několik TOPových fotek měla do druhého dne a ani na kompletní sérii z celého dne jsme nemuseli dlouho čekat. Děkujeme ji ještě jednou moc a všem vřele doporučujeme. 🙂

Reference

Gabča a Honza -Krušnohorský dvůr Cínovec

Focení s Jančou probíhalo už od první schůzky velice příjemně a stejně tak jsme pokračovali celou svatbu až do předání fotek, které předává doopravdy kreativním a originálním způsobem. Samotné focení pak bylo už jen třešničkou na dortu. Celým dnem nás provázela se svým úsměvem na tváři a profesionálním přístupem a tak focení byla pro nás velká zábava. Za celý den zachytila mnoho skvělých momentek, které přesně vystihovaly emoce novomanželů a všech svatebčanů. Zkrátka a jednoduše, Janču doporučujeme všemi deseti 😊

Reference

Petra a David – Mlýn Davídkov

Janču jsme si vybrali, protože nám velmi sedí její styl focení. Během našeho svatebního dne nám velmi pomohly Janči vtípky, nadhled a zkušenosti. Atmosféra při focení je uvolněná a díky tomu úsměvy na fotkách nejsou nikdy předstírané.

Ještě jednou mockrát děkujeme za krásné zachycení našeho dne D.

Reference

Johny a Petra – Botanická zahrada Praha

V dnešní době si lidé myslí,že si koupí drahý foťák a už je z nich profesionál a proto je tak těžké najít někoho kdo jím opravdu je. Janči práce je už od prvního zmačknutí spouště nejen o bohatých zkušenostech, ale i o veliké originalitě, zábavě a zachycení těch důležitých momentů, které okem ani nestačíte postřehnout a proto jste vděčni, že jen díky ní máme fotky už na věky.Snaží se vyhnout kýčovitým fotkám, které jste viděli jinde už po sto padesáté a naopak být originální a vy si přitom nemusíte vůbec lámat hlavu jak pózovat a kam si stoupnout.Když to celé necháte v její režii, budete jen děkovat sami sobě, že jste ji do toho nekecali a focení si tak i víc užili

Reference

Verča a Honza -Litoměřice

Netradiční fotky, přátelská atmosféra a ochota vytvořit mistrovská díla. To jsou fotky od Janči. Po shlédnutí fotek nám všem ukápla slza dojetí, protože se jí povedlo zachytit emoce a atmosféru z našeho dne tak, jakoby jsme tam znovu byli.

Reference

Šárka a Libor – Přehrada Bedřichov

Už na první schůzce s Jančou se náš hovor „zvrtnul“ na pokec jako se starou známou. Prvotní domluva byla celodenní focení našeho dne, bohužel koronavir poněkud pozměnil naše plány a rozhodli jsme se uspořádat jen obřad s rodinným obědem. O fotky jsme ale nechtěli přijít, a tak jsme se s Jančou domluvili, ze bude fotit něco z příprav, obřad a pak nějaké focení v přírodě. Na druhou schůzku přišla už i se svým kolegou Lukášem, který nám nabídl natočení videa. Bylo to opět moc prima setkání.
V den D už od rána oba dva skvěle zapadli do příprav a všechno bylo úplně přirozené. Po obřadu a společném obědě jsme odjeli na focení do přírody. Vzhledem k tomu, že byla na červen fakt zima a chvílemi lilo, přiznávám zpětně obavy, co z toho bude. I přes nepříjemnosti počasí bylo focení skvělé, byla sranda. A upozorňuji, že Janča je ochotná a schopná pro dobrou fotku udělat cokoli a vlézt kamkoli… Naše focení ve „zkrácené“ verzi trvalo nakonec až do večera, protože jsme se všichni dobře bavili.
Hned druhý den jsme věděli, že trocha nepohodlí se vyplatila. To, co vzniklo bylo fakt nádherné. Fotky které vhánějí slzy do očí a přesně vystihují atmosféru okamžiku. Děkujeme, Jani!

Reference

Barča Fenclová – Víceprezident UJEP

Janička už s námi spolupracuje několik let. Zatím jsem sice neměla příležitost si ji pozvat na svatbu, ale za to září na každé naší univerzitní akci! Jsme studentská unie Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a pořádáme nyní již desítky akcí ročně pro naše studenty, ale i zaměstnance UJEP a občany města Ústí. Každou naší událost je potřeba kvalitně zdokumentovat a na to není nikdo lepší než právě Janča. Zařídí nám na událost fotokoutek, video, perfektní momentky a zákulisní fotky, které kvalitně upraví a my je máme k dispozici téměř okamžitě. Hlavně si ovšem cením osobního, příjemného přístupu a toho jak krásně zapadne do týmu a souzní s celým průběhem akce,  takže jí žádný z důležitých momentů nikdy neunikne❤️ Za celý náš tým vřele doporučuji🙌

Reference

Verča Vosyka – koordinátorka akcí

Janča je ten nejakčnější člověk s foťákem, kterého znám. Sama si vyhledává ideální momenty akce a instinktivně vytuší, co je třeba zachytit, aniž by dostala pokyny od režie. Je zábavná a přátelská a na všem se s ní dá domluvit. A jak vždy říkám na akci s ní … “je všude”.

Reference

Vlaďka a Petr – Povrly

Multitasking – to byla Jančina práce na naší svatbě, protože byla nejenom fotografkou, ale zároveň svědkyní nevěsty. A uspěla na jedničku. Vše měla časově naplánované, aby byla schopna tyto dvě pozice zvládnout. Dokonce se obětovala a půjčila foťák i jiné osobě, aby byla zachycena, že skutečně za nevěstou u oltáře stála – výsledkem je vtipná momentka na svatebním videu. Fotografie, nejen svatební, ale i ty z fotokoutku jsme obdrželi velmi rychle a ve velice kvalitní podobě. Vřele doporučujeme všem!

Reference

Míša a David – Praha

Janča – naše záchrana, Týden před svatbou nám zrušil fotograf focení. Nastala panika – kde proboha seženu fotografa, týden před svatbou?! Rozhodili jsme sítě po rodině, až se k nám dostal kontakt na Janču. Byla velice ochotná, milá a domluva byla rychlá a na jedničku. Díky bohu, mám fotografa! Při focení byla sranda, řeč nestála – bylo to skvělé. Co nás velice překvapilo, jak rychle nám fotky poslala hotové. Fotografie ze svatby jsou nádherné a já jí tímto – ještě jednou – mockrát děkuji za záchranu zadku! Vřele doporučujeme

Reference

Zuzka a David – Brno

S fotografkou Janou jsme byli moc spokojení, fotky jsou krásné i s takovými lidmi, jako jsme my, co se neumí fotit. Zachytila spoustu krásných momentek. Fotky jsme měli během několika málo dnů. Kromě fotografování je Jana i sympatická a dojela za námi přes půlku republiky a cena za fotky byla i přesto skvělá. Moc děkujeme za krásné zachycení našeho dne

Reference

Reference
Barča a Marek
Focení svatby s Jančou? Naprostá paráda. První otázkou: „Romantický, nebo bláznivý fotky?“ si nás hned získala. Odpověď byla jasná: „Klidně víc bláznivý.“ Tak jsme nahodili na záda krosny, vlezli do vysoké trávy v lese, Janča do křoví a ostružiní a už to cvakalo. A výsledek byl naprosto geniální, protože ačkoliv jsme byli ve svátečním, chtěli jsme do fotek promítnout i naše duše cestovatelů. A to se povedlo! Jestli bychom ji doporučili? Pokud by existovalo více procent, určitě bychom dali více než 100 %.
Reference
Kačka, David, Eliáš
Pokud hledáte fotografku, která Vám splní, co Vám na očích vidí i nevidí, pak je to právě Janča!! Milujeme její fotky, protože vždy z nich cítíme pravé emoce. Nenajdete pouze fotografku, ale i kamarádku, která Vám vykouzlí nádherné fotky. Vždy odcházíme více než spokojení!
Reference

Kačka a David – Dvůr Hoffmeister

S Jančou jsme se seznámili na předsvatebním focení. Její přátelský a profesionální přístup nás s manželem utvrdil v tom, že jiného fotografa na naši svatbu nechceme. Podotýkám, že i naše čtyřnohé 40i kilové zlato Hawkey bylo z Jany nadšené . Už na předsvatebním focení jsme nemuseli hrát žádné divadlo a fotografie byly přirozené a byli jsme to „My“. Věděli jsme, že fotograf je pro nás velmi důležitý – zaznamenat celý náš den bez toho, aby jej narušil – to byl jeden z našich největších požadavků. Jana se v průběhu dne stala jednou z nás, nejen, že její fotografie jsou dokonalé, bez přetvářky, ale její humor k nám i našim svatebčanům perfektně zapadnul. Třešničkou na dortu je překrásný balíček s fotkami, flashkou a fotoknihou. Už teď víme, že svatební focení pro nás bylo velmi důležité, ale určitě ne poslední  Už se těšíme na další setkání. Zakončím zprávu na svatbě nejvíce používaným slovíčkem: DĚKUJEME 

Reference

Emča a Anet – Slaný

Se ségrou jsme od našeho dětství neměly společné fotky, které by vystihovaly naše osobnosti. Byly by přirozené a vyzařovala z nich atmosféra daného okamžiku. Rozhodly jsme se to změnit a Janča byla pro daný cíl jasná volba! Nezklamala nás, a věřím, že ani v budoucnu nezklame, už nyní totiž vím, že to nebylo poslední společné focení! Proč? Protože svou práci dělá s citem a láskou!
A proto… neváhej, už jinde nehledej a rezervuj si termín zvěčnění Tvých okamžiků u Janči!

Reference

Barča a Jeník – zámek Lešany

Janča byla po celou dobu svatby velmi profesionální a přátelská a i naše babičky na ní s láskou stále vzpomínají. Při focení byla velmi energická, trpělivá a nenutila nás do žádných nucených póz, které by nám nebyly příjemné, dokonce byla pro realizaci každého, byť i hloupého nápadu. Výsledkem jsou krásné fotky a ještě krásnější fotoknihy. Ještě to neví, ale pasovali jsme ji na rodinnou fotografku a jednou nám bude fotit i těhotenské a novorozenecké fotky 🙂 Protože fotografku, která kvůli nám chytí i klíště, jinde nenajdeme!

Reference

Terezka a Ondra – Slaný

S partnerem nepatříme mezi lidi, kteří se cítí přirozeně a nenuceně před objektivem. S tím si Janča hravě poradila, navodila super atmosféru a povedlo se jí udělat krásné snímky. Nejprve těhotenské focení, teď rodinné. S důvěrou se na ní obrátíme i s dalším focením. Nejsou to jen fotky, ale příjemně strávené odpoledne.

Reference

Nikča a Jakub – Panství Velichov

Janička je opravdu profík. Nejen, že je skvělá fotografka ale je i skvělá jako člověk.
Umí si zorganizovat spoustu lidí najednou i improvizovat. Náš svatební den byl díky ní nádherně zdokumentovaný a my máme nádherné vzpomínky.
I když nám počasí na focení moc nepřálo i tak dokázala zachytit spoustu krásných momentů.
A ta krásná fotokniha? Ta je prostě boží. Tak že pokud váháte rozhodně doporučuji, my nelitujeme. Materiál, kvalita a její úprava parádní.
Tímto bych ti chtěla moc poděkovat za spoustu krásný fotek a fotoknihu, která se líbila celé rodině. Určitě to nebylo poslední focení, které jsi s námi zažila.
Děkujeme
Jakub a Nikola Sochorovi.
Reference

Eliška a Petr – Brníkov

Doporučuji všem, kdo požadují přátelský a vstřícný přístup. Všem, co chtějí zachytit své okamžiky v přirozeném a neumělém světle a tak mít nejen krásné vzpomínky, ale i fotku, která vše perfektně vystihuje.
S Jančou jsem se cítila naprosto uvolněně a její profesionalita a humor, se Vám zaryje pod kůži. Uklidní Vás, i rozesměje. Výsledek její práce jsem k náhledu měla druhý den z našeho novomanželského focení a byla nadmíru spokojená! Do týdne jsme měli fotky kompletní a za další týden díky její práci i překrásnou fotoknihu. Její práce se Vám rozhodně neokouká a k fotkám se budete často vracet.
Děkujeme, že jsi náš den udělala perfektní!

Reference

Katka a David  – Kladno

Janča je profesionál každým coulem. Bylo to jasné od prvního kontaktu, kdy jsme si domlouvali detaily svatebního dne a sdělovali si naše představy a očekávání. Focení v den svatby probíhalo naprosto pohodově a uvolněně. I když se jednalo o poměrně malou svatbu (celkem 30 osob) a focení bylo půldenní, tj. vynechalo se focení svatebních příprav na základě našeho přání, Janča svou práci odváděla s plným nasazením jako kdyby byla na třikrát větší svatbě. Když jsme si pak s manželem prohlíželi výsledné fotky, utvrdili jsme se v tom, že jsme si vybrali dobře. Fotky byli přesně takové, jak jsme si představovali: přirozené a opravdové, dokonale zachycující atmosféru našeho dne D. Krátce a jednoduše, s Jančou byla radost spolupracovat a tímto bychom jí chtěli dodatečně vyjádřit jeden velký dík za vše. Bez sebemenšího zaváhání budeme Janču doporučovat dál.

Reference

Karolína a Pavel – Hřensko

Vždycky jsem věděla, že na svatbu si budu chtít pozvat profi fotografa. Ne jen někoho, kdo má zrcadlovku a cvakne, kdy se to jakože hodí.
Janču znám už z dřívějška, kdy jsme se potkaly na pár akcích, kde fotila. A když jsem se dívala na fotky ze svateb, které fotila, věděla jsem, že tuhle fotografku chci. A byla to skvělá volba. Od první chvíle super komunikace. Ve svatební den mě dokázala uklidnit pohodovou náladou, jako zkušená svatební fotografka věděla co a jak a já se díky tomu cítila víc v klidu. Během celého dne byla k dispozici, nic nebyl problém a svými vtípky bavila hosty.
Jestli budu v budoucnu chtít další profi fotky, vím, na koho se rozhodně obrátit.
A pokud vy ještě váháte nad svým fotografem pro váš velký den, Janču určitě doporučuji, její fotky jsou prostě nádherné.
Reference

Ondra a Nicol – Donátův mlýn Soutice

Výsledné fotky hovoří za vše. Vystihují celý náš úžasný den. Radost, slzy, nadšení, lásku. Jsme rádi, že jsme si Janu vybrali. Naše šílené nápady ještě totiž vyšperkovala a třeba s námi i vlezla do řeky, která měla 4 stupně. Pro hezkou fotku – cokoli. A výsledek hovoří za vše. Profesionálka po všech stránkách. Vřele doporučujeme. A jedna rada na závěr: s rezervací dlouze neotalejte
A pokud vy ještě váháte nad svým fotografem pro váš velký den, Janču určitě doporučuji, její fotky jsou prostě nádherné.
Reference

Janča a Pavel – Mohelno

Na Janču jsme narazili po tom, co nám fotograf na poslední chvíli odřekl a ona byla ochotná za námi urazit tolik kilometrů. Děkujeme, že to osud takto zařídil, protože lepší fotografku jsme si nemohli ani přát. Byla velmi profesionální a přátelská, i diky ní panovala na svatbě pohodová atmosféra. Fotky nám Janča dodala v rychlosti blesku a my dnes máme krásnou vzpomínku a za to moc děkujeme a všemi deseti doporučujeme.

Reference

Míša a Martin – Ústí nad Labem

Na Janču jsme narazili díky tomu, že nám jiný fotograf odřekl svatební focení a Janičku doporučil. A jsme za to moc rádi , protože Janča je skvělý člověk a skvělá fotografka. Nikoho lepšího jsme si pro nafocení našeho velkého dne nemohli přát. Za sebe musím říci, že dokázala navodit přátelskou a příjemnou atmosféru a dokázala skvěle odbourat můj stres a nervozitu. Jani, moc děkujeme, že jsi v tento den byla s námi Míša a Martin

Reference

Sam a Klára – Roudnice nad Labem

Za nás TOP 😊 Na Janču jsme narazili náhodou na Facebooku, když jsme sháněli fotografa na náš velký den D. Už od pohledu nám sedla! 😊 Domluvili  jsme se, že jí napíšu . Chvilku jsme si psali domlouvali atd. Všechno v naprostém pořádku😊 Čas plynul a covid nám moc neumožnil se vidět osobně, ale až den před svatbou. Všichni si mysleli, že Janča je má kamaradka, protože k nám sedla jak prdel na hrnec 😃. Když přišel den D, Janča se mnou byla od samého začátku.Nejen, že udělala super fotky, na které budeme vždy s úsměvem vzpomínat, ale taky mě uměla skvěle uklidnit. Od ranních příprav až po obřad. 😊. Na Janče je dost vidět, že jí její focení fakt baví! Libí se mi jak ví jaký správný moment má zachytit.  Focení s ní bylo naprosto přirozené. My se nechávali fotit poprvé (a určitě ne naposledy), takže jsme měli trochu obavy, ale s Jančou to šlo samo.Nebylo to nic nuceného,vysvětlila nám, že se máme chovat přirozeně, bavit se spolu a odpočinout si a teda zabralo to 😊.Jsem vděčná, že nám  takhle NÁHODOU spadla do života a s uřčitostí vím,že naše svatba nebylo naše poslední focení a ani setkání s ní.😊 K té nejlepší se budeme vždy vracet! 😊Děkujeme, že máme díky tobě vzpomínky na náš nejkrásnější den zachycené na božích fotkách! 😊

Reference

Adéla a Láďa – Slaný

Jako „kovářova kobyla“ jsem Janču oslovila s tím, že s přítelem jsem už skoro 7 let, já amatérsky fotim a nemáme žádné pořádné fotky. Janča souhlasila a vyrazili jsme za ní. Hned na první setkání je to fakt supr sympatická holka. Bála jsem se, že budeme tak nějak v křeči, protože znám proces jen „z druhé strany“, ale atmosféra byla naprosto uvolněná, přátelská a po celou dobu focení jsme povídali o všem možným a nasmáli jsme se. Myslím, že i díky tomu vyšly krásné přirozené fotky bez nastavovaných póz a umělých úsměvů. Profesionální a přesto velmi přátelský přístup. Vůbec nelituju času, který jsem ten den trávila za volantem. Za mě Janču doporučuji na 100% a příští naše focení bude naprosto jistě probíhat opět u ní ♥ DĚKUJEME!

Reference

Denny a Markét – Petřínské sady

Focení s Jančou bylo naprosto perfektní a rozhodně krásný zážitek plný smíchu. I přes nervozitu, se kterou jsme na focení přijely, si nás během chvilky dokázala získat svým přístupem a focení následně probíhalo s uvolněnou náladou. Janča je profesionál, který pro fotku udělá cokoliv a je vidět, že ji její práce baví, je v ní skvělá a pro focení žije. Získaly jsme nádherné fotky, které jsme měly během pár hodin hotové. Velký plus patří také za to, že bez jakýkoliv předsudků fotila pár dvou slečen a člověk se v její společnosti cítil příjemně. Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit na další focení.

Reference

Věra a Luboš – Perníkový mlýn

Sháněla jsem fotografa na náš svatební den a dostala jsem doporučení na Janču a musím říct, že za nás to byla maximální spokojenost. Je to opravdu profesionál, fotky má krásné a nebojí se pro dobrý záběr něco udělat, v našem případě vlézt do studené vody 🙂 Čas vyhrazený na focení byl tak akorát, nic zdlouhavého a únavného a přesto máme krásné fotky. Takže můžeme jen doporučit!

Reference

Barča a Jarda – Litoměřice

Janička,nejlepší fotografka kterou jsme si mohli na svatbě přát. Byla vstřícná, příjemná, ochotná a má hodně zkušeností❤️Když je potřeba pomůže❤️Moc děkujeme za nádherné svatební fotky ❤️

Reference

Peťule a Honza

Svatební den je od samého začátku shon a skoro nic nestíháte, natož si něco pamatujete….ale díky Janě, která nezapomněla zvěčnit všechny důležité momenty našeho dne, si všechny okamžiky můžeme připomínat každý den. Děkujeme!

Reference

Tereza a Jirka – Znojmo

Fotografku na náš svatební den jsme si vybrali nejlépe jak jsme mohli. Janča je velmi přátelská a ještě před samotným dnem se chtěla seznámit. Dokonce přijela za námi do Brna a spolu jsme poobědvali. Řekli jsme si vše potřebné a tak jsme měli před svatbou velký klid, protože jsme věděli, že na Janču bude spolehnutí. Focení s ní byla zábava a vyšla nám se vším vstříc. Několik TOPových fotek měla do druhého dne a ani na kompletní sérii z celého dne jsme nemuseli dlouho čekat. Děkujeme ji ještě jednou moc a všem vřele doporučujeme. 🙂

Reference

Gabča a Honza -Krušnohorský dvůr Cínovec

Focení s Jančou probíhalo už od první schůzky velice příjemně a stejně tak jsme pokračovali celou svatbu až do předání fotek, které předává doopravdy kreativním a originálním způsobem. Samotné focení pak bylo už jen třešničkou na dortu. Celým dnem nás provázela se svým úsměvem na tváři a profesionálním přístupem a tak focení byla pro nás velká zábava. Za celý den zachytila mnoho skvělých momentek, které přesně vystihovaly emoce novomanželů a všech svatebčanů. Zkrátka a jednoduše, Janču doporučujeme všemi deseti 😊

Reference

Petra a David – Mlýn Davídkov

Janču jsme si vybrali, protože nám velmi sedí její styl focení. Během našeho svatebního dne nám velmi pomohly Janči vtípky, nadhled a zkušenosti. Atmosféra při focení je uvolněná a díky tomu úsměvy na fotkách nejsou nikdy předstírané.

Ještě jednou mockrát děkujeme za krásné zachycení našeho dne D.

Reference

Johny a Petra – Botanická zahrada Praha

V dnešní době si lidé myslí,že si koupí drahý foťák a už je z nich profesionál a proto je tak těžké najít někoho kdo jím opravdu je. Janči práce je už od prvního zmačknutí spouště nejen o bohatých zkušenostech, ale i o veliké originalitě, zábavě a zachycení těch důležitých momentů, které okem ani nestačíte postřehnout a proto jste vděčni, že jen díky ní máme fotky už na věky.Snaží se vyhnout kýčovitým fotkám, které jste viděli jinde už po sto padesáté a naopak být originální a vy si přitom nemusíte vůbec lámat hlavu jak pózovat a kam si stoupnout.Když to celé necháte v její režii, budete jen děkovat sami sobě, že jste ji do toho nekecali a focení si tak i víc užili

Reference

Verča a Honza -Litoměřice

Netradiční fotky, přátelská atmosféra a ochota vytvořit mistrovská díla. To jsou fotky od Janči. Po shlédnutí fotek nám všem ukápla slza dojetí, protože se jí povedlo zachytit emoce a atmosféru z našeho dne tak, jakoby jsme tam znovu byli.

Reference

Šárka a Libor – Přehrada Bedřichov

Už na první schůzce s Jančou se náš hovor „zvrtnul“ na pokec jako se starou známou. Prvotní domluva byla celodenní focení našeho dne, bohužel koronavir poněkud pozměnil naše plány a rozhodli jsme se uspořádat jen obřad s rodinným obědem. O fotky jsme ale nechtěli přijít, a tak jsme se s Jančou domluvili, ze bude fotit něco z příprav, obřad a pak nějaké focení v přírodě. Na druhou schůzku přišla už i se svým kolegou Lukášem, který nám nabídl natočení videa. Bylo to opět moc prima setkání.
V den D už od rána oba dva skvěle zapadli do příprav a všechno bylo úplně přirozené. Po obřadu a společném obědě jsme odjeli na focení do přírody. Vzhledem k tomu, že byla na červen fakt zima a chvílemi lilo, přiznávám zpětně obavy, co z toho bude. I přes nepříjemnosti počasí bylo focení skvělé, byla sranda. A upozorňuji, že Janča je ochotná a schopná pro dobrou fotku udělat cokoli a vlézt kamkoli… Naše focení ve „zkrácené“ verzi trvalo nakonec až do večera, protože jsme se všichni dobře bavili.
Hned druhý den jsme věděli, že trocha nepohodlí se vyplatila. To, co vzniklo bylo fakt nádherné. Fotky které vhánějí slzy do očí a přesně vystihují atmosféru okamžiku. Děkujeme, Jani!

Reference

Barča Fenclová – Víceprezident UJEP

Janička už s námi spolupracuje několik let. Zatím jsem sice neměla příležitost si ji pozvat na svatbu, ale za to září na každé naší univerzitní akci! Jsme studentská unie Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem a pořádáme nyní již desítky akcí ročně pro naše studenty, ale i zaměstnance UJEP a občany města Ústí. Každou naší událost je potřeba kvalitně zdokumentovat a na to není nikdo lepší než právě Janča. Zařídí nám na událost fotokoutek, video, perfektní momentky a zákulisní fotky, které kvalitně upraví a my je máme k dispozici téměř okamžitě. Hlavně si ovšem cením osobního, příjemného přístupu a toho jak krásně zapadne do týmu a souzní s celým průběhem akce,  takže jí žádný z důležitých momentů nikdy neunikne❤️ Za celý náš tým vřele doporučuji🙌

Reference

Verča Vosyka – koordinátorka akcí

Janča je ten nejakčnější člověk s foťákem, kterého znám. Sama si vyhledává ideální momenty akce a instinktivně vytuší, co je třeba zachytit, aniž by dostala pokyny od režie. Je zábavná a přátelská a na všem se s ní dá domluvit. A jak vždy říkám na akci s ní … “je všude”.

Reference

Vlaďka a Petr – Povrly

Multitasking – to byla Jančina práce na naší svatbě, protože byla nejenom fotografkou, ale zároveň svědkyní nevěsty. A uspěla na jedničku. Vše měla časově naplánované, aby byla schopna tyto dvě pozice zvládnout. Dokonce se obětovala a půjčila foťák i jiné osobě, aby byla zachycena, že skutečně za nevěstou u oltáře stála – výsledkem je vtipná momentka na svatebním videu. Fotografie, nejen svatební, ale i ty z fotokoutku jsme obdrželi velmi rychle a ve velice kvalitní podobě. Vřele doporučujeme všem!

Reference

Míša a David – Praha

Janča – naše záchrana, Týden před svatbou nám zrušil fotograf focení. Nastala panika – kde proboha seženu fotografa, týden před svatbou?! Rozhodili jsme sítě po rodině, až se k nám dostal kontakt na Janču. Byla velice ochotná, milá a domluva byla rychlá a na jedničku. Díky bohu, mám fotografa! Při focení byla sranda, řeč nestála – bylo to skvělé. Co nás velice překvapilo, jak rychle nám fotky poslala hotové. Fotografie ze svatby jsou nádherné a já jí tímto – ještě jednou – mockrát děkuji za záchranu zadku! Vřele doporučujeme

Reference

Zuzka a David – Brno

S fotografkou Janou jsme byli moc spokojení, fotky jsou krásné i s takovými lidmi, jako jsme my, co se neumí fotit. Zachytila spoustu krásných momentek. Fotky jsme měli během několika málo dnů. Kromě fotografování je Jana i sympatická a dojela za námi přes půlku republiky a cena za fotky byla i přesto skvělá. Moc děkujeme za krásné zachycení našeho dne