
Klára a Tom
„Janča je nejlepší volbou, kterou můžete zvolit! Beze srandy!! :) Už od maturitního plesu jsem věděla, že jestli budu mít jednou svatbu, bude to právě Janča, která zachytí všechny důležité momenty. A tak se i stalo, po 8 letech nám Janča fotila svatbu a nejenže fotky jsou DOKONALÉ, ale díky Janče i celá atmosféra během celého dne (byla s námi od brzkých ranních příprav až do večera) byla naprosto úžasná - Janča to prostě umí a ví jak zkorigovat i větší množství hostů, aby vše klapalo. Nejen my jako novomanželé jsme byli naprosto spokojeni, ale také hosté z ní byli nadšení. Díky Janče máme krásně zachycené všechny důležité okamžiky ze svatebního dne, plus momentky, které hřejí u srdce. Doporučujeme Janču na 100000000%!! K&T."
♡ Hotel Racek

